Monster Notebook'ta 4 bin lira indirim fırsatı için son gün!

Monster Notebook'ta 4 bin lira indirim fırsatı için son gün!
Monster Notebook, Temmuz ayı kampanyasında son güne geldi. 3-31 Temmuz arasında geçerli olan indirimde, 4 bin liraya kadar avantaj sağlayabilirsiniz. Son günü kaçırmadan, ihtiyacınız varsa alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye'nin sevilen oyun bilgisayar üreticisi Monster Notebook, 3-31 Temmuz tarihleri arasını kapsayan önemli bir kampanya başlattı. Seçili ürünlerde 4 bin liraya kadar indirim uygulanırken, mağazalar ya da internet sitesi üzerinden satın alım yapabileceksiniz.

Monster Notebook ürünlerini satın almak isteyenler, 3-31 Temmuz tarihleri arasında www.monsternotebook.com.tr adlı internet sitesini kullanabilir ya da Monster Notebook mağazalarından alışveriş yapabilir.

Eğer sizin de ihtiyacınız varsa 4 bin liraya varan indirimli ürünler için son gün bugün. Garanti BBVA peşin fiyatına 4 taksit ve 20.000 TL ve üzeri alışverişlerde 1.000 TL Bonus fırsatı koşullara tabiidir.

Kampanyadan kazanılan hak yalnızca hakkı kazanan kişi için geçerli olacaktır. 15 günlük iade garantisi kapsamında geri iade edilen Monster Notebook ürünleri için kampanyadan kazanılan hakların da geri iade edilmesi zorunlu olacaktır. Yani kampanya sizin için tanımlandığında yalnızca son gün için geçerli olacaktır.

Monster Notebook ürünlerini satın almak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü kampanya bugün sona eriyor.

Son Haberler