Monster Notebook'tan "Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat" kampanyası!

Monster Notebook'tan "Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat" kampanyası!
Monster Notebook, öğrencileri çok sevindirecek bir kampanyaya imza atarak, birçok modeline 18 Eylül'e kadar indirim tanımladı. İhtiyacı olanlar için indirimli fiyatlardan kaliteli bilgisayarlar alabilirsiniz!

Monster Notebook, yeni okul sezonu için ihtiyaçlar listesi yapmaya başlayanlara harika bir kampanya sunuyor. "Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat" isimli kampanyayla, öğrenciler indirimli fırsatlardan 18 Eylül'e kadar yararlanabilecek.

Bilgisayar almak isteyen ama kaliteli bir arayış içinde olanlar için harika bir duyurumuz var. Monster Notebook, okul öncesinde öğrencileri sevindirecek bir hamle yaparak, birçok modeline indirim yaptı.

Yüksek performans gerektiren yazılım programlama, video içerik düzenleme, grafik tasarım ve proje hazırlama gibi öğrencilerin ödev hazırlarken ihtiyaç duyduğu özellikleri barındıran Tulpar T7 V20.6.2 ürününe indirimle sahip olma şansına sahipsiniz.

Abra A5 V20.3.2 ve Huma H5 V4.2.10 indirimli satılıyor

Abra A5 V20.3.2, “Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyası ile indirimli satın alınabilecek. Huma H5 V4.2.10 gibi günlük kullanıma hitap eden, oyun bilgisayarlarına göre nispeten daha uygun fiyatlı bilgisayarlar da indirimli fiyatlardan sizinle buluşuyor.

“Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyası kapsamında sadece laptop ürünlerinde değil, ekosistem oluşturmak ve sevdiği teknolojileri tamamlamak isteyenler için aksesuar ve monitör ürünlerinde yüzde 25’e varan indirimler de dikkat çekiyor.

Monster Notebook’un tüm modellerini satın alma aşamasında özelleştirilebilir donanım konfigürasyonu seçeneği bulunuyor. “Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyasıyla ilgili tüm detaylara https://www.monsternotebook.com.tr/okula-donus-kampanyasi adresinden ulaşılabilirsiniz.

Son Haberler