Philips TAG5106 hem 2.4 GHz hem de Bluetooth'u destekleyen çift kablosuz sistem ile birlikte geliyor

Philips TAG5106 hem 2.4 GHz hem de Bluetooth'u destekleyen çift kablosuz sistem ile birlikte geliyor
Oyunseverlere gerçek anlamda sürükleyici bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefyen Philips TAG5106'nın satışları başladı

Amsterdam – Lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, konforun, üst düzey ses performansının ve gelişmiş kablosuz teknolojilerin ideal birleşimini arayan oyuncular için tasarlanmış, yepyeni, birinci sınıf bir gaming kulaklığının piyasaya çıkışını duyurmaktan mutluluk duyar. Hem 2.4GHz hem de Bluetooth’u destekleyen, çift kablosuz bir sistem ile donatılmış Philips TAG5106, oyun sesinde olduğu kadar mobil müzikte de gelişmiş kaliteyi tek bir zarif, ödüllü bir üründe sunan, gerçek anlamda ikisi bir arada bir çözüm sunuyor.

Kilit özellikler
• Heyecan verici, ayrıntılı ses için hassas 50 mm driver’lar
• Yüksek ve net bir ses için veren, gürültü engelleyicili mikrofon
• Uygun çoklu platform uyumluluğu için 2.4GHz/BT ikili kablosuz bağlantı ve 3.5mm kablolu bağlantı
• Yeni nesil DTS Headphone:X 2.0 Gerçekten sürükleyici dinleme için surround ses
• Daha dinamik bir oyun deneyimi için entegre nefes efektli LED aydınlatma
• Ultra uzun 45 saatlik pil ömrü
• Uzun süren rahatlık için ödüllü, ergonomik tasarım

MMD Monitörleri & Ekranı ve IT Aksesuvarları Ürün Müdürü İlkan Reyhanoğlu şunları söyledi: “Günümüzde gamer’lar, verdikleri sözü tutan oyun kulaklıkları arıyorlar. Philips TAG5106 modeli de her beklentiyi karşılıyor. Hem 2.4GHz’i hem de Bluetooth’u destekleyen çifte kablosuz sistemi sayesinde bu kulaklıklar esnekliği, konforu ve ses kalitesini birleştirerek gerçekten güçlü bir etki yaratıyor.”

Üst düzey oyun için üst düzey ses

Gerçek anlamda sürükleyici bir oyun deneyimi yaratmak söz konusu olduğunda, ses de grafik kadar önemli. DTS Headphone:X 2.0 yeni nesil 7.1 channel surround ses teknolojisi ile donatılmış Philips TAG5106, gelişmiş bas verme, ses netliği ve yakınlık işaretlerinin yanı sıra yakın alan ve uzak alan ses arasında ayrım gözeten yeni bir mesafe farkındalığı düzeyine de sahip. Bu da, oyuncuları aksiyonun merkezine yerleştiren sıradışı bir gerçekçilik hissini beraberinde getiriyor ve oyuncuların daha önce hiç deneyimlemedikleri bir şekilde bu tecrübenin keyfini çıkarmalarını sağlıyor. Öte yandan Philips TAG5106 modeli, bunu bir adım daha ileriye taşıyor. Oyuncuların yaklaşan adımları duyabilmelerini sağlayacak doğrulukta zengin ve tam doğru ses sunması için profesyonel ses mühendisleri tarafından özel olarak ince ayarı yapılan 50 mm driver’lar, oyunculara aradıkları rekabet avantajını sunuyor. Son olarak da, çıkarılabilen, tek yönlü, gürültü engelleyicili mikrofon ek bir fayda olarak, oyuncuların takım arkadaşları ile açık ve kolay bir biçimde iletişim kurmalarını da sağlıyor.

Philips TAG5106 modeli, yalnızca oyun performansını değil, daha fazlasını arayanlar için de ideal tercih. PC, Mac ve PlayStation’da ultra düşük gecikmeye sahip güvenilir, kayıpsız oyun sesi sunabilen 2.4GHz kablosuz teknolojiye ek olarak, bu kulaklıklar mobil cihazlar için de eş zamanlı Bluetooth bağlantısına sahip. Oyuncular, tek bir düğmeye tıklayarak kolayca 2.4GHz ve Bluetooth kablosuz bağlantı arasında geçiş yapabilirler, bu da maksimum esnekliği garantiler. Ultra uzun, 45 saatlik pil ömrü, ister gaming için olsun, ister müzik ya da başka bir ses içeriği dinlerken olsun, saatler süren bir keyif sağlar. Üstelik nasıl kullanılırlarsa kullanılsınlar, Philips TAG5106 kulaklıkları, ayarlanabilir bir kafa bandı ile suni deri ve hafızalı köpüklü (memory foam) kulaklık yastıklarına sahip ödüllü, ergonomik bir tasarım ile, hem uzun süren hem de şık bir rahatlık sunarak üst düzey konfor veriyor.

Philips TAG5106 104 USD fiyatından piyasada bulunabilir.

Son Haberler