BluTV Üyelik İptali Nasıl Oluyor? BluTV Para İadesi Yapıyor mu?

BluTV Üyelik İptali Nasıl Oluyor? BluTV Para İadesi Yapıyor mu?
Dijital içerik platformu olan BluTV, pek çok dizi, film ve belgeseli bünyesinde barındırıyor. Yayınladığı içeriklerle Türkiye çapında çok abonesi...

Dijital içerik platformu olan BluTV, pek çok dizi, film ve belgeseli bünyesinde barındırıyor. Yayınladığı içeriklerle Türkiye çapında çok abonesi bulunmakta. Her popüler dijital içerik platformunda olduğu gibi BluTV'de de nasıl üyelik iptali yapılabileceğine dair bazı sorular yer aldı. Sizlere en doğru ve şeffaf bir şekilde BluTV üyeliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz onu anlatacağız. Üyelik iptali sanılanın aksine oldukça basittir. Ancak doğru adımları izlediğinizde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ücret iadesi gibi durumlar var mıdır yoksa satın aldıktan sonra üyeliği iptal etseniz dahi para BluTV'de mi kalıyor? Bu tip sorulara da yanıt vererek aklınızdaki soru işaretlerini gidereceğiz.

BluTV Üyeliği İptal Etmek

Öncelikle BluTV üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız uygulamaya giriş yapmamalısınız. Mobil uygulama üzerinden üyelik iptali mümkün olmamaktadır. AppStore veya Google PlayStore gibi yerlerden indirilen BluTV uygulamasından yararlanmayacağız. Bunun yerine tarayıcı üzerinden BluTV'ye giriş yapacaksınız. Google Chrome veya Safari internet tarayıcıları işinizi görecektir. Daha sonra hesabınıza giriş yapınız. BluTV Hesap Ayarları kısmına giriniz. Orada görmüş olduğunuz Abonelik başlığının hemen altında "Üyeliğimi İptal Et" yazısı yer alacaktır. Size son defa "Fikrini mi Değiştirdin" gibi bir soru sorulacaktır. O kısımda da Üyeliğimi İptal Et'e basmalısınız.

BluTV'den Neden Ayrıldığınızı İşaretleyin

BluTV, kullanıcılarının kendi platformundan neden ayrıldığını öğrenmek için bu soruyu soruyor. Aşağıda bulunan seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Eğer bambaşka bir neden varsa seçiminizi ona göre yapmalısınız. Böylelikle BluTV üyeliğinizi başarıyla iptal etmiş olacaksınız.

Apple Kimliği ile İptal Etmek

Apple Kimliği kullanarak da BluTV üyeliğinizi iptal etmeniz mümkündür. Apple kullanıcıları, Apple Kimliği'ne giriş yaparak Abonelikler kısmına tıklayabilir. Daha sonra orada BluTV aboneliklerini göreceklerdir. Aboneliği iptal edeceklerine yönelik tercihe basarlar ve onaylarlarsa yeterli olacaktır. Aslında bakarsanız tarayıcıdan çok daha hızlı ve pratik bir yoldur. Fakat her telefonda olmadığı için öncelik olarak tarayıcıdan nasıl yapılacağını gösterdik. Eğer sizler de BluTV üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken adımlardan bahsettik.

BluTV Para İadesi Yapıyor mu?

BluTV'den yapacağınız satın alımlara göre değişebilecek bir konudur. Para iadeleri için detaylı bilgi almak durumundasınız. Yıllık alımlar ve aylık alımlar arasında farklılık gözetilebilir. Bu konuyla ilgili BluTV kurallarını okumak veya kendileriyle iletişim kurmak daha doğru olacaktır. Şirket, ilk bir hafta için ücretsiz kullanım ve iptal hakkı verebiliyor. Yani kart bilgilerinizi girseniz dahi bir haftalık kullanımda memnun kalmayıp iptal etmeniz durumunda tarafınızdan ücret kesilmemektedir.

Son Haberler