Akbank Müşterilerine Özel: 1.250 TL Chip-Para Hediye Kampanyası!

Akbank Müşterilerine Özel: 1.250 TL Chip-Para Hediye Kampanyası!
Akbank Müşterilerine Özel: 1.250 TL Chip-Para Hediye Kampanyası!

Bankalar, müşteri potansiyelini artırmak ve müşterilerine avantajlı fırsatlar sunmak için çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Akbank da mayıs sonuna kadar başvuru yapan müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, müşterilere 1.250 TL'ye varan chip-para hediye edileceği açıklandı. İşte Akbank kampanya haberinin tüm detayları...

Akbank resmi internet sitesinde paylaşılan bilgilere göre, Axess kredi kartına ilk defa başvuru yapan ve yapacakları her 1.000 TL ve üzeri harcamada 250 TL chip-para kazanma fırsatı sunuluyor. Toplamda ise 1.250 TL'ye varan chip-para hediye edilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Akbank müşterileri, 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Axess kredi kartı başvurusu yapmalı ve başvurularının 31 Mayıs 2023 tarihine kadar onaylanması gerekmektedir.

Akbank kredi kartı başvurusu onaylanan ve 31 Mayıs 2023 tarihine kadar kampanyaya katılmak isteyen kişiler, Juzdan, SMS ya da Akbank Mobil üzerinden başvuru yapabilirler. Katılım sağlayan müşterilere, 15 Haziran 2023 tarihine kadar yapacakları her 1.000 TL ve üzerindeki harcamalarda 250 TL chip-para hediye edilecektir. Toplamda ise 1.250 TL'ye kadar chip-para kazanma şansı bulunmaktadır.

Kampanyaya katılmak için Juzdan üzerinden başvuru yapacak olan müşterilerin, harcama yapmadan önce "Hemen Katıl" butonuna tıklamaları gerekmektedir. SMS ile katılım sağlamak isteyen müşteriler ise "KAZAN" yazarak 4566'ya SMS göndermelidir. Bu şekilde kampanyaya kayıt olacak ve katılım sağlamış olacaklardır. SMS gönderimi operatörlerin tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler, Juzdan, Akbank Mobil ve İnternet, Akbank.com veya Axess.com.tr, ATM'ler, Akbank Şubeleri veya Müşteri İletişim Merkezlerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru formunda "Kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum" seçeneğini işaretleyen müşteriler, kartları adreslerine ulaşmadan önce mobil ödemeler ve internet harcamalarında kullanma imkanına sahip olacaklardır.

Kampanyadan kazanılan chip-para, aynı gün ve aynı iş yerinden yapılan ilk 1.000 TL'lik harcamada geçerli olacaktır. Kampanya bireysel bazda geçerlidir ve ticari kartlar, sanal kartlar, ek kartlar, free kartlar ve öğrenci kartları kampanya dışındadır. Kazanılan chip-para, işlemin gerçekleşmesiyle otomatik olarak müşterinin kartına yüklenecektir. İptal edilen işlemlerde kazanılan chip-para da iptal edilecektir.

Detaylı bilgilere ulaşmak ve Axess kredi kartı başvurusu yapmak için Akbank'ın resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son Haberler