Akbank tc kimlik numarası üzerinden ödeme veriyor! 10 bin tl ödeme alacaksınız!

Akbank tc kimlik numarası üzerinden ödeme veriyor! 10 bin tl ödeme alacaksınız!
Akbank tc kimlik numarası üzerinden ödeme veriyor! 10 bin tl ödeme alacaksınız!

Akbank, resmi internet adresi üzerinden duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyasıyla müşterilerine 3 ay erteleme imkanı sunuyor. Akbank.com, Akbank Mobil uygulaması, Akbank Telefon Şubesi veya Akbank internet üzerinden belgesiz ve imzasız olarak direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz, kredimakbankta.com üzerinden gerekli bilgilerle başvuruda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplama yapmak isteyenler ise "Kredi Hesaplama" butonu aracılığıyla istedikleri kredi miktarını öğrenebilirler.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanya Koşulları

Akbank resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan kampanya kapsamında, faiz oranlarının, kredi vadesi, kredi tutarı, müşterinin risk skoru ve benzeri faktörlere bağlı olarak değişebileceği belirtilmiştir. İstenilen vade ve tutara göre müşteriye özel sunulan faiz oranlarına Akbank Mobil, Müşteri İletişim Merkezi, İnternet ve Akbank şubeleri aracılığıyla detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

3 ay erteleme seçeneğiyle ihtiyaç kredisi başvurunuzu Akbank şubeleri, Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Direkt İnternet/Mobil üzerinden yapabilirsiniz.

Ertelemeli ihtiyaç kredilerinde azami vadeler şu şekildedir:

  • 50.000 TL ve altındaki kredi tutarları için 36 ay vade,
  • 50.000 TL üzeri ve 100.000 TL altındaki kredi tutarları için 24 ay vade,
  • 100.000 TL ve üzeri kredi tutarları için 12 ay vade.

İlk ödemenin en fazla 92 gün ertelenebileceği ifade edilmiştir. Ödemesiz dönem sonrasında, erteleme faizinin tamamı tahsil edilecek ve normal taksit ödemeleri bir sonraki ay itibarıyla başlayacaktır.

Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5'i kadar olup, bu tutar üzerinden yüzde 10 oranında BSMV tahsil edilmektedir.

Banka, uygun görmediği kredi başvurularını reddetme, ek bilgi veya belge talep etme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

Kredimakbankta.com üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvuruları için, T.C. kimlik numarası ve güncel cep telefonu bilgileriyle başvuranlara başvuru sonuçlarının SMS ile gönderileceği belirtilmiştir. Akbank müşterisi olmayan kişilerin kredi kullanım işlemlerinin şubelerde tamamlanması gerekmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Akbank'ın resmi internet sitesinde paylaşılan ihtiyaç kredisi kampanyasına göre faiz oranları hakkında bilgi almak için Akbank Mobil Müşteri İletişim Merkezi, Akbank şubeleri ve Akbank İnternet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Son Haberler