Norma ve Ozan Business'tan işbirliği anlaşması

Norma ve Ozan Business'tan işbirliği anlaşması
Orta ve büyük ölçekli işletmelere ve girişimlere, ödeme ve tahsilat konusunda ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri bir arada sağlayan Ozan Business, kendi işini yöneten herkese finans, ön muhasebe ve finansal danışmanlık hizmetlerini tek platformdan sunan Norma ile önemli bir iş birliğine imza attı. Norma, bu kapsamda, kendi müşteri kitlesine Ozan Business’ın Fiziki POS çözümlerini sunabilecek.

Müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesini her zaman daha yukarı taşıma hedefiyle, alanında uzman kurum ve şirketlerle iş birliği yapan Ozan Business, bu yaklaşımını fintech ekosisteminde fayda sağlayacak çalışmalarla sürdürüyor. Yeni nesil fintech şirketlerinden biri olan Norma ile yapılan iş birliği kapsamında, Ozan Business’ın yazarkasa POS’tan Android POS’a kadar geniş yelpazedeki fiziki pos ürünleri; Norma’nın serbest çalışan, girişimci, influencer, doktor, avukat, emlak danışmanı, eczacı gibi kendi işini yöneten ve işini büyütmek isteyen müşteri kitlesi ile buluşacak.

Ozan Business Fiziki POS çözümleri aracılığıyla ürün ve hizmetlerini genişleten Norma, üyelerinin, ödeme alma, gönderme ve taksitlendirme işlemleri gibi ihtiyaçlarına çözüm sunarken; aynı zamanda müşterilerine, Ozan Business desteği ile sorunsuz bir kurulum ve hemen ardından ödeme almaya başlama kolaylığı sağlayacak. Ergonomik tasarım, dokunmatik ekran, güçlü batarya ve daha hızlı yazıcı gibi özellikleri bulunan Ozan Fiziki POS çözümlerini kullanan Norma müşterilerinin ister QR ister PIN doğrulaması üzerinden ödeme alması mümkün olacak.

Ozan Elektronik Para A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Onat, “Ozan Business olarak, müşterilerimizin ödeme ve tahsilat alanındaki tüm ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sağlayabilecek konumdayız ve müşterilerimizin taleplerine özel çözümler üretebilecek esnekliğe sahip bir şirketiz. Türkiye sınırları içinde faaliyete başladığımız günden itibaren, kısa süre içinde kayda değer bir büyüme ve başarı elde ettik. Bugüne kadar iş birliği geliştirdiğimiz kurum ve şirketlerin, bu duruma önemli ölçüde etkisi bulunduğuna ve ekosistemimizin bu iş birlikleriyle daha da güçleneceğine inanıyoruz. Norma ile yaptığımız iş birliğinin de tüm sektöre güzel bir örnek olmasını ve başarı ile devam etmesini diliyoruz. Yeni nesil bir fintech olan Norma, ürün ve hizmetlerine Ozan Business Fiziki POS çözümleri ile birlikte bir yenisini daha eklerken; biz de Ozan Business olarak, küçük işletmeleri müşteri networkümüze katmaya hazırlanıyoruz. Bu sayede, ülkemizin finansal kapsayıcılığını geliştirmeye yönelik katkıda bulunmaktan ötürü mutluyuz.” dedi.

Norma Kurucu Ortağı ve CEO’su Hakan Gonca sahip olduğu müşteri odaklı yaklaşım sayesinde mikro işletmeler için finans alanında fark yaratacaklarını belirterek “Kendi işini yöneten herkesin tüm finans yönetim süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Üyelerimizin ticari hayatlarının başından sonuna kadar tüm finansal süreçlerinde destek oluyoruz. Kurumsal hesap, ön-ödemeli kart, para transferi gibi finansal işlemleri ve fatura, gelir-gider takibi, nakit akışı yönetimi gibi- ön-muhasebe hizmetlerini tek platformdan ve ücretsiz sunarak kendi işine sahip herkesin finansal deneyimlerini daha verimli ve daha az maliyetli hale getiriyoruz. Ozan Business ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğimizle artık Norma üyeleri fiziki pos ürünleri üzerinden kart ile tahsilatlarını kolayca yapabilecek ve bütün işlemlerini Norma platformundan takip edebilecekler.” dedi.

Son Haberler