Gelecekteki Alfa Romeo Modelleri Olabildiğince Az Ekran'a Sahip Olacak

Gelecekteki Alfa Romeo Modelleri Olabildiğince Az Ekran'a Sahip Olacak
Elektrifikasyon, otomotiv endüstrisinin yakın geleceğidir, bunu inkar etmek zor. Ancak otomobillerin teknolojik gelişmeleri arasında modern otomobillerde artan...

Elektrifikasyon, otomotiv endüstrisinin yakın geleceğidir, bunu inkar etmek zor. Ancak otomobillerin teknolojik gelişmeleri arasında modern otomobillerde artan ekran gayrimenkulü de yer alıyor. Aslında, otomobil üreticileri yeni arabalara mümkün olduğu kadar çok ekran yerleştirmek için uzun bir yol kat etti.

Ancak Alfa Romeo'nun aklında başka planlar var. Yeni Alfa Romeo CEO'su Jean-Philippe Imparato, Fransız otomotiv sitesi Carradisiac tarafından yayınlanan bir rapor aracılığıyla BFM Business tarafından yapılan bir röportajda, İtalyan markasının gelecekteki otomobilleri hakkında bazı bilgiler verdi.

Söz konusu röportajda Imparato'nun, gelecekteki Alfa Romeo otomobilleri için çok özel bir konumu olduğunu söylediği aktarıldı. Arabada sadece "mümkün olduğunca az ekran" ile sürücü merkezli olmalarını istedi.

Yeni CEO, iPad satmıyorum, bir Alfa Romeo satıyorum" diye ekledi.

Bugünlerde pek çok otomobil üreticisinde olduğu gibi, İtalyan marka da elektrikli geleceğe yöneliyor. Imparato, gelecekteki Alfa Romeo otomobillerinin, motor sesinden gelen işitsel zevk olmadan bile duyguları iletmek zorunda kalacağını da sözlerine ekledi.

Bu son parçanın nasıl uygulanacağı henüz belli değil, ancak bu gelişmeleri yaklaşmakta olan Alfa Romeo araçlarında görmek için sayıyoruz. Alt Stelvio SUV, Tonale'nin, otomobil üreticisi için türünün ilk örneği olan bir plug-in hibrit EV versiyonuyla geldiği doğrulandı.

2022 Tonale'nin tam EV modundayken bile küçük bir ekran gayrimenkulü veya öfkeli bir duygusal sürüşü olup olmayacağına dair tahminimiz şu anda sizinki kadar iyi. Alfa Romeo'nun yeni CEO'su tarafından sağlanan bu içgörüler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bize aşağıda düşüncelerinizi bildirin.

Son Haberler