Google, Eski Akıllı Saatlere Birkaç Wear OS 3 Özelliği Getirecek

Google, Eski Akıllı Saatlere Birkaç Wear OS 3 Özelliği Getirecek
Google, birkaç Wear OS 3 özelliğinin Wear OS 2 cihazlarına damlayacağını duyurdu. Buna, geliştirilmiş bir Mesajlaşma uygulaması, üçüncü taraf Kutucuklar...

Google, birkaç Wear OS 3 özelliğinin Wear OS 2 cihazlarına damlayacağını duyurdu. Buna, geliştirilmiş bir Mesajlaşma uygulaması, üçüncü taraf Kutucuklar ve Google Pay'in genişletilmiş sunumu dahildir. Bir blog gönderisinde Google, bu yeni özelliklerin "önümüzdeki haftalarda" mevcut Wear OS 2 saatlerine ekleneceğini belirtti.

En yeni Wear OS 3 platformu, Samsung ile işbirliği içinde geliştirildi. Unpacked etkinliğinde Koreli markanın Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic modellerinde sergilendi. Wear OS 3, yeni YouTube Müzik uygulaması, güncellenmiş Google Haritalar, Mesajlar, üçüncü taraf Kutucuklar desteği ve daha geniş bir Google Pay sunumu dahil olmak üzere birçok kozmetik ve işlevsel değişiklikle birlikte gelir.

Bu yeni özelliklerle Google'ın Wear OS platformu nihayet Apple Watch serisini üstlenmeye hazır görünüyor. Ancak Google, Mobvoi TicWatch Pro 3 ve TicWatch E3 gibi yalnızca Snapdragon Wear 4100 tabanlı saatlerin Wear OS 3'e güncelleneceğini açıkladı.

Neyse ki Wear OS 2'ye takılanlar için arama devi en azından birkaç yeni özellik sağlamaya karar verdi. Bu güncelleme yayınlandığında, Mesajlar uygulaması nihayet kullanıcıların bir metne doğrudan saatlerinden yanıt vermesini sağlayacak. Yeni güncellemenin bir parçası olarak, Döşemeler işlevi üçüncü taraf uygulamalarına genişletilecektir. Bilmeyenler için Tiles, kullanıcıların hava durumu tahmini veya zamanlayıcı gibi bilgileri kaydırma hareketiyle kontrol etmesine olanak tanır.

Son olarak, Google Pay uygulaması Belçika, Brezilya, Şili, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Hong Kong, İrlanda, Yeni Zelanda, Norveç, Slovakya, İsveç, Tayvan dahil olmak üzere 16 ülkede daha geniş bir sürümle birlikte bir tasarım yenilemesi alacak. , Ukrayna ve BAE. Google, YouTube Müzik uygulaması ve Google haritalarında adım adım gezinme özelliği gibi birkaç özelliği dışarıda bıraktı.

Son Haberler