Elon Musk gelecekte var olabilecek 'alışılmışın dışında' iş unvanlarını paylaştı

Elon Musk gelecekte var olabilecek 'alışılmışın dışında' iş unvanlarını paylaştı
Elon Musk bugün erken saatlerde attığı bir tweet'te, şirketin tweet'leri önermek için kullanılan tüm kodu açık kaynak kodlu hale getireceğini söyledi ve gelecekte var olabilecek iş ünvanları hakkında bir takım iddialarda bulundu

Elon Musk, kısa bir süre önce paylaştığı bir Twitter gönderisinde, gelecekte var olabilecek alışılmadık iş unvanlarının isimlerini paylaştı. Tweet'te, altı farklı unvanın isimlerini ve görsel açıklamasını içeren "Gelecekteki İşler" başlıklı bir görsel yayınladı.

Bunlar arasında Yerçekimi yiyici, Kuantum avcısı, Glitch hayalperesti, Boşluk geyiği ve Bozon kesici yer alıyor. Sonuncusunun adı belli olmasa da @ThenaFi_ adlı Twitter kullanıcısı gönderiye "Bu sonuncusu $THE farmmer" şeklinde yanıt verdi.

Her zaman olduğu gibi Musk'ın tweet'ine Twitter'daki farklı kullanıcılardan çok sayıda yanıt geldi.

Musk'ın paylaşımına yanıt veren bir kullanıcı, "Eldrich varlığını unuttun mu yoksa boş geyik oraya mı gidiyordu ???? Bence bundan daha iyisini yapabiliriz."

"Bence yazılım işlerinin ilk sırada yer alacağını söylemek çok da zor değil. birçok arka uç temelde farklı şekillerde düzenlenmiş aynı bileşenlerdir. Yapay zeka 2 yıl içinde burada ağır işi yapmazsa şaşırırım," diye yanıtladı bir kullanıcı.

Bir başkası ise "2025'te işler hala var olacak mı?" diye sordu.

Son Haberler