Exxen müjdeyi verdi! Gibi 3. sezon yayın tarihi açıklandı

Exxen müjdeyi verdi! Gibi 3. sezon yayın tarihi açıklandı
Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi tarafından yazılan efsane komedi dizisi Gibi, Exxen platformunda yeni sezonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 3. sezon için çekimlerine devam eden yapım, nihayet merakla beklenen yayın tarihini hayranlarıyla paylaştı. İşte o tarih...

Ocak 2021’de Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu Exxen’de yayınlanmaya başlayan durum komedisi dizisi Gibi, kısa sürede büyük bir popülerlik yakalamayı başladı. Dizi, Erşan Kuneri’nin yayınlanmasıyla birlikte Zafer Algöz’ün sert sözleriyle gündeme taşınmış ve sosyal medyada yeni bir tartışmanın konusu olmuştu.

Bugüne kadar iki sezonuyla ekranlara gelen, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin imzasını taşıyan Gibi, bugün sevenlerini mutlu eden bir haberle geldi. Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın başrolünü paylaştığı dizinin üçüncü sezon yayın tarihi açıklandı.

Yeni sezon 7 Ekim'de başlıyor:

Yapımcılığını Özcanlar Yapım Sarayı’nın üstlendiği Gibi’nin üçüncü sezonu, 7 Ekim’den itibaren Exxen’de yayınlanmaya başlayacak. Dizinin yeni bölümleri, 7 Ekim’den itibaren her hafta Cuma günü yayında olacak.

gibii.jpg

Gibi nasıl bir dizi?

Kısa bölümlerden oluşan Gibi, iki arkadaşın sıradan hayatlarını sürekli alt üst etmeyi başardığı maceralarını konu alıyor. Birbirinden saçma olaylara atılan ve olaylarla karşılaşan ikili, küçücük olayları inanılmaz derecede büyütebiliyor, işleri tahmin edilmeyecek noktalara getirebiliyor. Dizi, oyunculukları ve esprileriyle de sosyal medyada sürekli kesitleriyle önümüze çıkıyor.

Son Haberler