Honor Magic 3 ve Magic 3 Pro Tanıtıldı; İşte Ayrıntılar

Honor Magic 3 ve Magic 3 Pro Tanıtıldı; İşte Ayrıntılar
En yeni amiral gemisi Honor telefonları, yepyeni Magic3 serisiyle karşınızda. Teknik özellik sayfalarında birçok benzerliği paylaşan ancak kamera kurulumlarında...

En yeni amiral gemisi Honor telefonları, yepyeni Magic3 serisiyle karşınızda. Teknik özellik sayfalarında birçok benzerliği paylaşan ancak kamera kurulumlarında farklılık gösteren normal Magic3 ve Magic3 Pro ile başlıyoruz. Bunlar ayrıca, özel 3D LUT renk derecelendirme profilleri ve LOG formatında video kaydı sunan, piyasadaki ilk IMAX ile geliştirilmiş telefonlardır.

Hem Magic3 hem de Magic3 Pro, 120 Hz yenileme hızına ve FHD+ çözünürlüğe sahip kavisli 6.76 inç OLED ekranlara sahiptir. Paneller 10 bit renkli çıktıyı destekler ve daha güvenli bir yüz kilidi açma için 3D ToF derinlik sensörünün yanı sıra 13MP ana kameraları için hap şeklinde bir oyukla birlikte gelir.

Arka kamera bölümü, 64MP monokrom sensör ve 13MP ultra geniş lens ile eşleştirilmiş her iki cihazda da 50MP Sony IMX 766 ana modülü ile her iki cihazda da oldukça benzer. Pro modeli ayrıca 3.5x optik zoom ve 100x'e kadar dijital zoom ile 64MP telefoto modülü alır.

IMAX ortaklığı, Honor'un görüntü kalitesinde iyileştirmelere ve post prodüksiyon düzenlemesinde daha fazla esnekliğe yol açtığını söylediği LOG formatını destekleyen sinematik video kayıt yetenekleri getiriyor. Telefonlar ayrıca video içeriğinizi daha da geliştiren sekiz adet 3D LUT renk derecelendirme profilini destekler.

Qualcomm'un Snapdragon 888 Plus, 12 GB'a kadar RAM ve 512 GB depolama ile eşleştirilmiş her iki telefonun başında oturuyor. Her iki telefon da, herhangi bir uyumlu Qi şarj cihazında 66W hızlı kablolu şarj ve 50W kablosuz şarj ile 4.600 mAh pil içerir. Magic3, IP54 su ve toz derecesine sahipken Pro, IP68'e kadar çıkıyor. Her iki telefon da Magic UI 5'i Android 11 ve Google Mobil Hizmetleri'nin üstünde başlatıyor.

Honor Magic3 iki tasarımla geliyor ve 899 € karşılığında perakende satış yapıyor. Sentetik deriye sahip Golden Hour ve Blue Hour modelleri varken, klasik Siyah Beyaz seçenekleri daha geleneksel bir cam arkaya sahiptir.

Magic3 Pro, Altın Saat, Siyah ve Beyaz renklerde gelir ve 1.099 € fiyatla gelir. Her iki telefon da daha sonra ayrıntılı olarak açıklanacak küresel kullanılabilirlik ile ilk olarak Çin'de piyasaya sürüldü.

Son Haberler