Instagram Kullanıcıları İçin Büyük Bir Sürpriz Daha Hazırlıyor

Instagram Kullanıcıları İçin Büyük Bir Sürpriz Daha Hazırlıyor
2022'nin başlamasıyla birlikte Instagram, kullanıcıları için muazzam bir özellik daha ile geliyor. İşte detaylar..

Büyük güncellemeler ve özelliklerden bahseden Instagram, kullanıcılarına sevimli sürprizler yapma telaşında. Birkaç gün önce, Meta’nın sahip olduğu sosyal ağ sürpriz bir paket verdi. Paket iki yeni harika özellik içeriyordu. Bu özellikleri kullanarak, kullanıcılar Instagram gönderilerini herkese açık gönderi olarak Facebook’ta paylaşabiliyorlardı, bundan önce Kullanıcılar Instagram gönderilerini sadece Facebook arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlardı ve ikinci özellik video ile ilgiliydi ve GenZ bu özelliğe aşıktı. İkinci özellikte ise herhangi bir normal videoyu bumerang videosuna dönüştürebilirsiniz.

Alessandro Paluzzi’ye göre 2022’nin başlamasıyla birlikte Instagram, kullanıcıları için muazzam bir özellik daha ile geliyor. Yani “görüntülü görüşmelerde ekran paylaşımı” henüz başlatılmamış olmasına rağmen Instagram bunun üzerinde çalışıyor ancak bu özellik sızdırıldığı için insanların dikkatini çekmeye başladı.

Bu özelliği kullandığınızda mobil kameranız otomatik olarak kapanacak ve görüntülü görüşme yaptığınız kişiler mobil ekranınızda neler olduğunu görmeye başlayacaktır. Ancak paylaşmaya başlama seçeneğinin açık olmasına izin vermelisiniz.

instagram-ekran-paylasma.jpg

Telefonunuzdan görüntülü arayana canlı bir şey göstermek istediğinizde, komik bir meme, bir video şarkı olabilir veya sevdiğinizle birlikte havalı bir romantik film izlemek istediğinizde harika bir seçimdir ama ikiniz de öylesiniz. uzakta, bu özellik sizin için en iyi ve uygun seçim olabilir, bu özellik parçayı Sevgilinizden uzakta hissetmenin bir alternatifi olabilir.

Bu özelliğin kesin tarihi henüz açıklanmasa da insanlar merakla bu güncellemeyi bekliyor. Büyük teknoloji devi, kullanıcılarına karşı olan samimiyetini her zaman yeni ve keyifli özellikler üzerinde yaptığı yoğun çalışmalarla göstermiştir.

2022’nin başında, büyük devin geçen yıl olduğu gibi yeni yılda da kullanıcıları için modern ve kullanışlı özelliklerle gelmesini umuyoruz.

Son Haberler