iPhone 13, Ünlü Apple Dizisinde Göründü! İşte O Görüntüler

iPhone 13, Ünlü Apple Dizisinde Göründü! İşte O Görüntüler
Apple TV+ platformunda yayınlanan ünlü komedi dizisi Ted Lasso, son bölümünde bir detay dikkat çekti. Dizinin bir sahnesinde, merakla beklenen iPhone 13 modeli...
Apple TV+ platformunda yayınlanan ünlü komedi dizisi Ted Lasso, son bölümünde bir detay dikkat çekti. Dizinin bir sahnesinde, merakla beklenen iPhone 13 modeli kameralara yansıdı.
Apple TV+'da mevcut olan popüler orijinal şovlardan biri, başrolde Jason Sudeikis'in oynadığı Ted Lasso adlı bir komedi. Lasso, Wichita State Shockers'ı NCAA Division II şampiyonluğuna götüren bir futbol koçuydu. Premier Lig'de mücadele eden bir futbol takımı olan AFC Richmond'a teknik direktörlük yapması için işe alındı. Tüm bunlar, yakın zamanda boşanmış takım sahibi Rebecca Welton'ın, sadece takımı önemsediği için aldatan eski sevgilisine geri dönme planının bir parçası.

Şimdi ikinci sezonuyla, gösteri zaten üçüncü sezon için yenilendi. Ama büyük haber bu değil. İkinci sezonun altıncı bölümünde, "Sinyal" adlı bir bölüm, izleyiciler şovda çentiksiz bir iPhone 13 modelinin göründüğünü bildirmek için Twitter'a gitti. Bölüm boyunca iki kez, çentiksiz bir iPhone 13, ekranda normal iPhone kullanıcı arayüzüyle ancak çentiksiz olarak ortaya çıkıyor.

İlk olarak 2017'de iPhone X'te ortaya çıkan çentiğin iPhone 13 serisinde küçülmesi bekleniyor. Sonunda, Apple'ın FaceTime için öne bakan kamerayla birlikte ekranın altına Face ID bileşenlerini koyarak veya Touch ID'ye dönerek ve parmak izi sensörünü güç düğmesiyle entegre ederek çentiği kaldırması bekleniyor. iPad Air (2020) veya parmak izi sensörünü ekranın altına yerleştirerek.

Çentik, post prodüksiyonda yanlışlıkla düzeltilmiş olabilir. Birkaç hafta sonra iPhone 13 serisinin piyasaya sürülmesiyle Apple'ın bir televizyon programında ürün yerleştirme yoluyla çentiksiz bir iPhone 13 modeliyle ilgili büyük haberleri iletmesi pek olası değil. Telefonun yakın plan çekimlerinden birinde, dijital özel efektlerin kullanıldığı görülüyor.

Bir görüntü, arkasında tamamen sahte bir kamera modülü bulunan iPhone 13'ün arkasını gösteriyor. Modül üzerindeki kameraların dikey yerleşimi, Apple'ın iPhone 11'de kullandığı kurulumu andırıyor.

Son Haberler