iOS 17'ye 20'yi aşkın yeni zil sesleri geliyor

iOS 17'ye 20'yi aşkın yeni zil sesleri geliyor
Apple, iOS 17'ye yepyeni 20'yi aşkın yeni zil sesi getiriyor. Bundan sonra aralarından seçim yapmak için çok daha zorlanacaksınız. Çünkü hiç duyulmamış zil sesleri telefonu daha da cazip kılacak.

Apple, iOS 17'de tüm zil sesleri ve metin tonlarını elden geçirerek telefon aramaları, mesajlar, alarmlar ve daha fazlası için kullanılabilecek 20'den fazla yeni ses sunmaya başlayacak. iOS 17 ile birlikte Ses ve Dokunuş menüsünde listelenen zil seslerinin neredeyse tamamı yeni olacak, dolayısıyla aralarından seçim yapılabilecek çok sayıda seçenek bulunacak.

iOS 17 ile yeni zil sesleri geliyor

Aktarılanlara göre eski zil sesleriyle karşılaştırıldığında, yeni zil seslerinin çoğu daha uzun ve daha modern bir yapıya sahip olacak. Apple aynı zamanda önceki zil seslerinin tümünü "Klasik" bölümüne taşıyor. Böylece sıkça kullanılan zil sesleri erişilebilir olacak. Gelen yeni zil sesleri ise şu isme sahip: Arpeggio, Breaking, Canopy, Chalet, Chirp, Daybreak, Departure, Dollop, Journey, Kettle, Mercury, Milky Way, Quad, Radial, Scavenger, Seedling, Shelter, Sprinkles, Steps, Storytime, Tease, Tilt, Unfold ve Valley.

iOS 17 ile gelen yenilikler arasında kilit ekranında yeni kişi görünümü, gelişmiş otomatik tamamlama, FaceTime'da mesaj ekleme, Mesajlar uygulamasında sticker, check-in yapma, iPhone'u baş ucu saati olarak kullanmak için StandBy, iPhone'lar arası kişi bilgilerini paylaşmak için NameDrop, yeni günlük tutma uygulaması Journal ve dahası bulunuyor. iOS 17, 18 Eylül'de yayınlanacak.

Son Haberler