Mayıs ayında okkalı indirim geldi! Migros iPhone 11'in fiyatını dibe çekti! Almayan bin pişman olur!

Mayıs ayında okkalı indirim geldi! Migros iPhone 11'in fiyatını dibe çekti! Almayan bin pişman olur!
Migros, iPhone 11'in BİM, Carrefoursa ve A101 gibi marketlerde satışa sunulmasının ardından, tüketicilere bu fırsatı sunan son market oldu.

Migros iPhone 11'in fiyatını dibe çekti! Almayan bin pişman olur! Mayıs ayında okkalı indirim geldi - Migros, müşterilerine sevindirici bir haber vererek iPhone 11'i satışa sundu. Ülkemizin önde gelen marketlerinden biri olan Migros, iPhone 11'in BİM, Carrefoursa ve A101 gibi marketlerde satışa sunulmasının ardından, tüketicilere bu fırsatı sunan son market oldu.

Apple'ın yeni telefon modelleri piyasaya sürmesiyle birlikte, iPhone 11 satıştan kalktı ve piyasada bulunan az sayıda ürün de oldukça yüksek fiyatlara satışa sunuluyor. Ancak Migros, iPhone 11'i müşterilerine uygun fiyatlarla sunarak, tüketicilerin bu telefon modeline erişebilmesini kolaylaştırdı.

mayis-ayinda-okkali-indirim-geldi-migros-iphone-11in-fiyatini-dibe-cekti-almayan-bin-pisman-olur1.png

Migros'un bu hamlesi, tüketicilerin iPhone 11'e daha erişilebilir bir şekilde sahip olabilmesine imkan tanıyor. Yüksek fiyatlar nedeniyle telefonu satın alamayan müşteriler için oldukça olumlu bir gelişme olarak değerlendirilen bu adım, Migros'un müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflediğini gösteriyor.

Migros'un iPhone 11 satışıyla ilgili olarak bir açıklama yapmamış olmasına rağmen, bu hamlesi şirketin yenilikçi adımlarıyla müşterilerine daha iyi hizmet sunma ve rekabetçi bir piyasada öne çıkma hedefini güçlendiriyor.

iPhone 11, Apple'ın rakiplerini geride bırakan A13 Bionic işlemcisiyle güçlendirilmiş bir telefon modelidir. 2 x 2.65 GHz Lightning çekirdekli ve 4 x 1.8 GHz Thunder çekirdekli işlemcisi, kullanıcılarına harika bir deneyim sunuyor.

Gorilla Glass ön ve arka kısımları koruyan alüminyum çerçeve ve IP68 sertifikası, bu modeli son derece dayanıklı hale getiriyor. Ayrıca, 2 metre derinlikte 30 dakika su altında kalabilen cihaz, Apple tarafından geliştirilen çizilmeye karşı dayanıklı cam teknolojisini kullanıyor.

Cihazın kamera performansı açısından rakipleriyle benzer puanlar aldığı görülüyor. Akıllı telefonun 12MP f/1.8 OIS ana kamerası 26mm'yi desteklerken, ikincil kamera olarak 12MP f/2.4, 13mm ultra geniş açılı lensi bulunuyor. Ayrıca, 12 megapiksel f/2.2, SL 3D derinlik/biyometrik sensörü ve 13 mm ön kamerasıyla hayran bırakan öz çekimler elde edebilirsiniz.

iPhone 11'in Siyah renkteki 128 GB modelinin Migros'daki satış fiyatı 20 bin 999 Türk Lirası yerine 17 bin 899 Türk Lirası olarak belirlenirken, Beyaz renkteki 128 GB modelinin satış fiyatı ise 16 bin 699 Türk Lirası olarak açıklandı.

Son Haberler