Vivo Y35 5G, TENNA sertifikası aldı, önemli ayrıntılar açıklandı

Vivo Y35 5G, TENNA sertifikası aldı, önemli ayrıntılar açıklandı
Rapora göre Vivo Y35 5G'nin lansman tarihi hakkında henüz bir bilgi mevcut değil. Ancak Çin sertifikaları da göz önünde bulundurulduğunda şirketin cihazı yakın zamanda kendi iç pazarında da piyasaya sürmesi bekleniyor.

Çinli telefon üreticisi Vivo, Ağustos ayında Vivo Y35 akıllı telefonun 4G varyantını piyasaya sürdü. Bu cihaz Snapdragon 680 yonga seti tarafından desteklenmektedir ve şu anda Hindistan'da mevcuttur ve 18.499 Rs'dir (şirketin resmi sitesindeki fiyat). Şimdi şirket, Vivo Y35 cep telefonunun 5G sürümünü Çin pazarında piyasaya sürmeyi planlıyor. GizmoChina tarafından hazırlanan bir habere göre, şirketten yakında çıkacak olan orta sınıf bir telefon (V2230A model numarasıyla) Çin'in TENAA otoritesi tarafından onaylandı. TENAA listesi, Vivo Y35 5G akıllı telefon olması beklenen yaklaşan cihazın tüm temel özelliklerini ortaya çıkardı.

Vivo Y35 5G'nin beklenen çıkış tarihi Rapora göre Vivo Y35 5G'nin piyasaya çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok. Ancak Çin sertifikaları dikkate alındığında şirketin cihazı yakın zamanda iç piyasada da piyasaya sürmesi bekleniyor.

Vivo Y35 5G'nin beklenen özellikleri Vivo'nun Y35 5G'sinin HD+ çözünürlük sunan 6,51 inçlik bir LCD paneli olması muhtemeldir. Rapor, yaklaşan telefona güç verecek çipin adından bahsetmiyor, ancak cihazın 2.2GHz'de çalışan 5G özellikli bir yonga setine sahip olacağını iddia ediyor.

Akıllı telefonun 4 GB, 6 GB, 8 GB ve 12 GB bellek seçenekleri olmak üzere dört farklı RAM varyantında mevcut olması bekleniyor. Bu arada şirket, telefon için 64 GB, 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere dört depolama seçeneği sunabilir.

Vivo Y35'in, 13MP birincil kamera ve 2MP ikincil ünite içerecek bir çift arka kamera kurulumu barındıracağı tahmin ediliyor. Akıllı telefon ayrıca özçekimler ve görüntülü aramalar için 5 MP'lik bir ön atıcıya sahip olacak.

Ayrıca, cihazın 3C sertifikası, 18W hızlı şarjı destekleyecek 5000mAh pil ünitesini paketleyeceğini de doğruladı. Yakışıklı ayrıca güvenlik için yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü ile donatılmış olarak gelecek ve Android 12 işletim sistemini kutudan çıkar çıkmaz çalıştıracak.

Son Haberler