Amazon Echo Pop nasıl kurulur?

Amazon Echo Pop nasıl kurulur?
Amazon yeni Echo cihazını piyasaya sürdü. Echo Pop akıllı hoparlör, tamamen yeni bir yarı küre tasarımına ve şirkete göre zengin ve net ses çıkışı sağladığını iddia eden özel tasarlanmış bir ön hoparlöre sahip.

Amazon Alexa Pop: Amazon'un Alexa'dan gelen taleplere daha hızlı yanıt vermesini sağlayan yeni AZ2 Neural Edge işlemcisine sahiptir. Echo Pop, şu anda Amazon'un Echo serisindeki en küçük akıllı hoparlördür. Hoparlör 99 mm x 83 mm x 91 mm ölçülerindedir. 100mm x 100mm x 89 mm ölçülerindeki Echo Dot ile karşılaştırıldığında, Echo Pop makul bir farkla daha küçüktür.

Amazon Alexa Pop Özellikleri

Amazon, Alexa'dan gelen taleplere daha hızlı yanıt vermesini sağlayan yeni bir AZ2 Neural Edge işlemciye sahiptir. Echo Pop, şu anda Amazon'un Echo serisindeki en küçük akıllı hoparlördür. Hoparlör 99 mm x 83 mm x 91 mm ölçülerindedir. 100mm x 100mm x 89 mm ölçülerindeki Echo Dot ile karşılaştırıldığında, Echo Pop makul bir farkla daha küçüktür.

Amazon Echo Pop: Fiyat ve bulunabilirlik

Amazon Echo Pop'un fiyatı 39.99$ İLE şu ana kadar mevcut olan tüm yeni nesil Echo cihazları arasında en ucuz olanıDIR. Echo Pop Beyaz, Siyah, Yeşil ve Mor renklerde sunulmaktadır.

Kurulum İçin Gerekli Olanlar

- Alexa uygulaması
- Amazon Echo Pop akıllı hoparlör
- İstikrarlı internet bağlantısı

Amazon Echo Pop'u ayarlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Amazon Echo Dot hoparlörü takın.
  2. Cep telefonunuzda Alexa uygulamasını açın.
  3. Daha Fazla öğesini seçin ve Cihaz Ekle öğesini seçin.
  4. Amazon Echo'yu ve ardından Echo, Echo Dot, Echo Pop ve daha fazlasını seçin.
  5. Echo Pop öğesini seçin.
  6. İşte bu kadar. Amazon Echo Pop cihazınızı başarıyla bağladınız.

Amazon'un yeni piyasaya sürdüğü Echo Pop müzik akışı uygulamalarını destekliyor Amazon Prime Music, yerel uygulaması, Hungama, Spotify, JioSaavan gibi, Apple Music ve diğerleri. Kullanıcılar ayrıca Bluetooth hoparlör olarak da kullanabilir böylece akıllı telefonlarına bağlayabilir ve en sevdikleri müziği dinleyebilirler.

Son Haberler