Kızıl Gezegen Günü 2022: WhatsApp çıkartmaları nasıl indirilir ve gönderilir

Kızıl Gezegen Günü 2022: WhatsApp çıkartmaları nasıl indirilir ve gönderilir
WhatsApp, insanların birbirleriyle iletişim kurmasını da kolaylaştırdı ve Kızıl Gezegen Günü çıkartmalarını paylaşmak, aile, yakın arkadaşlar veya iş arkadaşları ile gün için farkındalık yaratmanın eğlenceli bir yolu olabilir. Sevdiklerinizi olay hakkında bilinçlendirmek için Kızıl Gezegen Günü için WhatsApp çıkartmalarını şu şekilde indirebilir ve gönderebilirsiniz:

Ulusal Kızıl Gezegen Günü her yıl 28 Kasım'da kutlanmaktadır. 1964 yılında Mars gezegenine gönderilen ilk uzay aracının (Mariner 4) fırlatılışının anısına. Gezegenler arası keşif ve Mars'ın yakın mesafeli bilimsel gözlemlerini kolaylaştırmak için Mariner 4 uzay aracı, uçuşlar sırasında veri toplamak üzere tasarlandı. ve onu Dünya'daki insanlara geri iletin.

Kızıl Gezegen Günü, komşu gezegenlerimiz hakkında bilgi edinmek ve bilgi paylaşmak için mükemmel bir zaman olabilir. WhatsApp, insanların birbirleriyle iletişim kurmasını da kolaylaştırdı ve Kızıl Gezegen Günü çıkartmalarını paylaşmak, aile, yakın arkadaşlar veya iş arkadaşları ile gün için farkındalık yaratmanın eğlenceli bir yolu olabilir. Sevdiklerinizin olayla ilgili farkındalığını artırmak için Kızıl Gezegen Günü için WhatsApp çıkartmalarını şu şekilde indirebilir ve gönderebilirsiniz:

Aç uygulamasını Android cihazınızda arayın. .Seçtiğiniz çıkartma paketini seçin ve BT. İndirdikten sonra, üzerine dokunun. çıkartma paketini WhatsApp'a eklemek için ve ardından düğmesini açın. çıkartma göndermek istediğiniz alıcıyla .Ardından, üzerine dokunun. emoji bölümünün en altında ve az önce indirdiğiniz çıkartma paketini arayın. İstediğiniz herhangi bir çıkartmaya dokunun ve düğmesi.Üçüncü taraf çıkartma paketlerinin iPhone'larda desteklenmediğini ve bu çıkartma paketlerine yalnızca Android cihazlarının erişebileceğini unutmamak önemlidir.

Son Haberler