Netflix ebeveyn kontrolleri ne işe yarıyor, nasıl ayarlanıyor?

Netflix ebeveyn kontrolleri ne işe yarıyor, nasıl ayarlanıyor?
Çocukları kendileri için uygun olmayan içerikten uzak tutmak için Netflix, kullanıcıların ebeveyn kontrolü kurmasına izin veriyor. İşte onu nasıl ayarlıyabileceğize dair klavuz

Netflix, dünya genelinde en popüler video yayın platformlarından biri haline geldi. Platform, kullanıcı tabanını çeşitlendirmek ve genişletmek için yeni özellikleri güncellemeye devam ediyor. Yetişkinler, çocuklar ve diğerleri gibi çeşitli bölümler için çeşitli içeriklerle, çocukların kendileri için uygun ve uygun olmayabilecek tüm içeriğe erişme riski vardır.

Çocukları kendileri için uygun olmayan içerikten uzak tutmak için Netflix, kullanıcıların ebeveyn kontrolü kurmasına izin verir. Bu, ebeveynlerin çocuklarını yönetmelerine yardımcı olacak, böylece yalnızca yaşlarına göre uygun içeriği izleyebilecekler. Netflix'te ebeveyn kontrollerini nasıl ayarlayacağınızı merak ediyorsanız, işte size rehber:

ADIM1. Netflix hesabını açın ve kimliğinizi ve şifrenizi kullanarak giriş yapın.

ADIM2. Şimdi, Profil ve Ebeveyn Kontrollerini bulmak için aşağı kaydırın. Seçeneğe dokunun.

ADIM3. Çocukların profiline dokunun ve menüden Kısıtlamaları Görüntüleme seçeneğini seçin.

ADIM4. Ayrıca, şifreyi tekrar girin ve kısıtlama ayarlarını gözden geçirdikten sonra Kaydet düğmesine basın.

ADIM5. Ayarları onaylamak için profil bölümü sayfasına gidin ve Çocuk profilini seçin. Şimdi, kısıtlanan değişiklikleri doğrulayın, değişikliklerin kaydedilmemesi durumunda işlemi tekrarlayın.

Bu arada, Devolver Digital'den 'Three Kingdoms', Neowiz'den 'Cats & Soup' ve Rogue Games'ten 'Hello Kitty Happiness Parade' adlı üç yeni mobil oyun tanıttı. Bu mobil oyunların reklamsız ve uygulama içi satın alma olmadan Netflix üyeliğiyle birlikte sunulacak olması dikkat çekiyor.

Bildirildiğine göre, kullanıcılar bu oyunları iOS ve Android akıllı cihazlarındaki Netflix mobil uygulamasında da bulabilirler.

Hello Kitty Happiness Parade oyunu hakkında konuşan şirket, oyunun Rogue Games tarafından geliştirildiğini ve üç oyuncuya kadar sokakta para toplayıp eğlenceden nefret eden Kuromi'yi engelleyebileceklerini söylüyor.

Neowiz's Cats & Soup, oyunculara müşterilerine çorba yapmaları için görevler veren bir oyundur. Oyuncular, kediler oyunda çalışırken yakaladıkları balıkları onlara yedirerek Kitty arkadaşlarından yeni tarifler ve kalpler toplamak zorunda kalacaklar.

Devolver tarafından geliştirilen The Three Kingdoms, oyuncuların Çin'in Han hanedanlığının sonunda savaş ve politika ile mücadele ettiği bir kart oyunudur.

Son Haberler