WhatsApp sohbet listesindeki okunmamış mesajlar nasıl filtrelenir

WhatsApp sohbet listesindeki okunmamış mesajlar nasıl filtrelenir
WhatsApp sohbet listenizi okunmamış mesajlar için nasıl filtreleyeceğinize dair adım adım bir kılavuzu sizler için hazırladık

Meta'nın sahibi olduğu WhatsApp, 2 milyarı aşkın kullanıcısıyla dünya çapında en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri. Şirket, kullanıcı deneyimini geliştirmek için uygulamaya yeni ve geliştirilmiş özellikler eklemeye devam ediyor. Bu özelliklerden biri de sohbet listesindeki okunmamış mesajları filtreleyebilme özelliği. Bu özellik kullanıcıların tüm okunmamış sohbetleri hızlı bir şekilde görüntülemesine olanak tanıyor.

WhatsApp sohbet listenizi okunmamış mesajlar için nasıl filtreleyeceğinize dair adım adım bir kılavuz hazırladık.

Bu özelliğin iPhone için WhatsApp Business'ta kullanılamadığını unutmayın.

Apple iPhone'da:

Adım 1- iPhone'da WhatsApp'ı açın

Adım 2- Arama çubuğunu görüntülemek için sohbet listesinde yukarı kaydırın

Adım 3- Ardından, arama çubuğunun sağ tarafında bulunan filer simgesine dokunun

Adım 4- Kapatmak için simgeye tekrar dokunun.

Android'de:

Adım 1- Android akıllı telefonunuzda WhatsApp'ı açın

Adım 2- Arama çubuğuna dokunun, ardından Fotoğraflar, Videolar, Bağlantılar, GIF'ler ve daha fazlası gibi seçeneklerin bulunduğu Okunmamış öğesine basın.

Adım 3- Filtreyi kapatmak için X işaretine veya geri tuşuna dokunun.

Web üzerinde:

Adım 1- Bilgisayarınızda WhatsApp'ı açın

Adım 2- Arama çubuğunun sağındaki filtre simgesine tıklayın.

Adım 3- Filtreyi kapatmak için simgeye tekrar tıklayın.

Bu arada, WhatsApp'ın bazı kullanıcıların hesaplarını birden fazla cihazda kullanmasına izin verdiği bildiriliyor. BGR tarafından yayınlanan bir rapora göre, anlık mesajlaşma platformu beta test kullanıcılarının WhatsApp hesaplarını ikinci bir cihaza, yani tablete bağlamalarına izin veriyor. Raporda, WhatsApp'ın beta kanalındaki kullanıcıları hesaplarını WhatsApp'ın tablet sürümüne bağlamaları konusunda uyardığı belirtiliyor. WhatsApp'ın beta programına kaydolan Android kullanıcılarının "Android tabletiniz mi var? Tablet için WhatsApp beta test kullanıcıları için hazır." Başlığa dokunulduğunda, ekranın alt kısmında WhatsApp hesaplarını tablet sürümüne bağlama adımlarını detaylandıran bir açılır pencere açılacak.

Son Haberler