Epic Games'in bedava verdiği oyun belli oldu

Epic Games'in bedava verdiği oyun belli oldu
Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz oyun fırsatı sunan platform, bu hafta sunacağı ücretsiz oyunları açıkladı.

Epic Games Store, rakibi Steam'e karşı her hafta ücretsiz oyun sunmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Homeworld: Deserts of Kharak ücretsiz olarak sunulmuştu. Son olarak Epic Games'te bu hafta ücretsiz hale gelecek oyunlar da belli oldu.

Epic Games'te Haftanın Ücretsizi: Cave Story+

Aktarıldığı kadarıyla Epic Games Store'un bu haftaki ücretsiz oyunu, Metroidvania temalı 2B platform oyunu Cave Story+ olacak. Studio Pixel tarafından geliştirilen bağımsız yapım için tek kişilik bir aksiyon-macera oyunu diyebiliriz. 2004 yılında bir hit haline gelen yapım, bağımsız bir geliştirici tarafından şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor.

Cave Story+, Epic Games Store'da 31 Ağustos'tan 7 Eylül'e kadar ücretsiz olarak erişilebilir olacak. Dolayısıyla oyun kütüphanesini genişletmek isteyen kullanıcıların kaçırmaması gereken bir fırsat demek doğru olur. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi oyunu 7 Eylül'den önce kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Zira bu tarihten sonra yerini yeni ücretsiz oyunlara bırakacak.

Son Haberler