Football Manager 2024 çıkış tarihi belli oldu!

Football Manager 2024 çıkış tarihi belli oldu!
Milyonların beklediği Football Manager 2024'ün çıkış tarihi belli oldu. Serinin son halkası olan FM 24 oyuncuları bu habere çok sevinecek. Çünkü oyun için kara göründü! Football Manager 2024 ne zaman çıkacak? İşte detaylar...

Yıllardır bıkmadan usanmadan milyonlarca insanın keyifle oynadığı FM serisine bir yenisi daha ekleniyor. Football Manager 2023 büyük bir beğeniyle oynanırken bu kez de Football Manager 2024'ün çıkış tarihi belli oldu.

Takım elbiselerimizi giyerek kupa maçlarında boy gösterdiğimiz efsane teknik direktörlük oyunu, bu kez FM 24 rüzgarıyla katlanarak büyüyecek.

Football Manager 2024 çıkış tarihi belli oldu

Bu zamana kadar izlediğiniz futbol maçlarında teknik direktörlerin kararlarını sorguladıysanız, "ben olsam daha iyisini yapardım" diyenlerdenseniz o zaman bu oyun tam size göre. Bu kez takımın başındaki isim sizsiniz ve tüm takım sizin kararlarınıza göre hareket edecek.

Football Manager 24, ön sipariş veren oyunculara 23 Ekim tarihinde açılacak. Ancak normal şekilde satın almak isteyenler 6 Kasım'da oyuna erişim sağlayabilecek.

Football Manager 2024 fiyatı

Oyuna sahip olmak isteyen oyuncular 899 TL'yi gözden çıkarmak durumunda kalacak. Ancak 6 Kasım tarihine kadar geçerli olmak üzere yüzde 10'luk bir indirimle 809,10 TL'ye sahip olmak da mümkün olacak.

Netflix abonesi olanlar bu noktada biraz şanslı olabilir. Çünkü Netflix Games kapsamında oyunun mobil sürümüne ücretsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Son Haberler