PlayStation hastası arkadaşınız için alabileceğiniz 5 yeni yıl hediyesi

PlayStation hastası arkadaşınız için alabileceğiniz 5 yeni yıl hediyesi
Yeniyıl için oyun oynamayı seven arkadaşınıza veya sevgilinize bir hediye almak istiyor ama ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız işte size birkaç öneri.

PS5 almak istiyor veya halihazırda PS5 sahibi olan birini tanıyorsanız, size kendinize ve ona hediye elebileceğiniz harika fikirler veriyoruz. Kış mevsimini koltuğunuzda rahatça oturarak oyun oynamanın hazzına varmak için okumaya devam edin.

1. PlayStation Plus

PlayStation Plus, konsolla birlikte satın alınması gereken bir hizmettir. PS Plus hizmetinin üç kademesi vardır ve esasen çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynamak için ihtiyacınız olan şeydir. Temel Essential katmanında, aboneler için her ay ücretsiz olarak indirilen iki oyunla birlikte çok oyunculu erişim sunar. PS Plus Extra'ya yıllık 400 TL'den kaydolmak, PS4 ve PS5 oyunlarından oluşan geniş bir kütüphaneye erişim sağlıyor. Katalogda PS4/5'te piyasaya sürülen her oyun bulunmuyor, ancak God of War, Uncharted, Spiderman: Miles Morales, Assetto Corsa gibi birçok popüler oyunun baş döndürücü bir karışımı var.

PlayStation Plus için en üst seviye (Türkiye için) Playstation Plus Deluxe'tür ve yalnızca henüz oyun akışını desteklemeyen ülkelerde kullanılabilir. Destekleyen ülkeler, biraz daha pahalı olan ve kullanıcının oyunu PS5'lerine indirip yüklemeden belirli PS3 oyunlarını yayınlamasına olanak tanıyan Playstation Plus Premium'u alır.

PS Plus Deluxe, PS5'te emüle edilmiş eski PS (one), PS2 ve PSP oyunlarından oluşan bir kataloğa erişim sağlar. Üst kademenin bir diğer avantajı ise müşterilerin satın almadan önce belirli oyunları denemelerine olanak tanıyan oyun denemeleri veya oynanabilir demolardır. Geniş kataloğu ve her ay eklenen yeni oyunlar göz önüne alındığında, yıllık 460 TL'lik abonelik maliyeti onu kelepir ve kaydolunması gereken biri haline getiriyor!

2. F1 2022 Şampiyonlar Sürümü

f1-2022.jpg

Formula 1 hayranları şimdi popüler oyun serisinin 2022 versiyonunu 800 TL'ye alabilirler. Oyun, 2022 Formula 1 sezonunun kural ve düzenlemelerine benzer şekilde yenilendi. Oyun içi koleksiyonunuzu ve seçimlerinizi sergilemek için sosyal bir merkez olan F1 Life ve özel koleksiyonunuzun bir parçası olarak oyundaki belirli arabaları sürmenize olanak tanıyan Supercars modu gibi bazı yeni modlar içeriyor. Elbette daha büyük oyun, mevcut yarış takvimindeki resmi sürücü ve araç listesiyle 2022 F1 sezonu etrafında dönüyor. Champions Edition, AMG GT Black Series ve Aston Martin Vantage V8 olmak üzere iki adet sürülebilir Güvenlik Aracı, 18.000 Pitcoins (oyun içi para birimi) ve aksi takdirde ücretli olan belirli oyun içi eklentilere sahip olacak.

3. NFS Heat Deluxe Edition

nfs-heat-deluxe.jpg

Need For Speed Heat %90'lık çılgın bir indirimle sadece 109,90 TL karşılığında dijital olarak satın alınabiliyor! Heat, arcade yarışlarını önceki oyunlardan daha eğlenceli hale getirerek NFS serisine yeni bir soluk getirdi ve Hızlı ve Öfkeli tarzı hikayesi boyunca oynamak için oldukça geniş bir araba koleksiyonuna sahip. Deluxe Edition ayrıca bazı K.S Edition arabaları, ekstra karakter kıyafetleri ve daha yüksek ödül çarpanları da içeriyor.

4. Crew 2

crew-2.jpg

The Crew serisi, yüzlerce araç içeren birden fazla oyun modunu kapsayan bazı hassas sürüş zorluklarıyla karıştırılmış heyecan verici arcade aksiyonuyla bilinir. Crew 2 Special Edition, 97,80 TL'lik indirimli fiyatıyla satışa sunuldu.

5. Gran Turismo 7

gran-turismo-7.jpg

Sezonun en sıcak oyunu ve aynı zamanda en sıcak fırsatı mı demeliyim? Gran Turismo 7 599 TL'ye satılıyor! 400'den fazla araba, tonlarca gerçek ve kurgusal yarış pisti ve kendinize bir yarış simülasyonu kurmak istemenizi sağlayacak mükemmel bir oynanış sunuyor.

Son Haberler