PlayStation Plus'a yüzde 600 zam!

PlayStation Plus'a yüzde 600 zam!
Sony, PlayStation Plus hizmetiyle birbirinden güzel oyunları oynatmaya imkan tanırken, Türkiye'deki abonelik fiyatı bir gecede büyük bir zam yedi. PlayStation Plus'un Deluxe sürümü, yüzde 600 oranında zamlanarak herkesi şaşkına çevirdi.

Türkiye'de çok sayıda insanın oyun oynamak için tercih ettiği PlayStation Plus aboneliği, geceden bu sabaha herkesi üzecek bir zam yedi. Abonelik fiyatları şaka gibi ama yüzde 600 oranında zamlandı. Bu pahalılıkta elinde yalnızca oyunu kalan Türk oyunseverler, bu zam karşısında büyük hayal kırıklığına uğradı.

PlayStation Plus’a %600 zam

PS Plus, bugüne kadar hep uygun abonelik ücretleriyle oyun deneyimi sunarken, Türk lirasının kaybı ve giderek derinleşen ekonomik kriz de oyuncuları vurdu.

Birçok platform gibi Sony, de PlayStation Plus fiyatlarına zam yapacağını açıklamıştı. Ancak böylesine bir zam beklenmiyordu. Google’da 6 saat kadar önce ‘PlayStation Plus Deluxe’ diye arama yaptığınızda karşınızda 2.740 liralık bir zam görecektiniz. Şirket bu konuda bir hata yapmış olabilir diye umuyoruz.

Şu anda bu zam görünmüyor ve yıllık abonelik 460 lira olarak karşımıza çıkıyor. Ancak fırsat bu fırsat almayı düşünüyorsanız bu fiyatı sakın kaçırmayın.

f5ubgc3xkaauqql.png

PS Plus Essential, Extra ve Deluxe sürümlerinin aylık, 3 aylık ve yıllık abonelik ücretleri şöyle:

PlayStation Plus Essential
Aylık: 40 TL
3 Aylık: 100 TL
Yıllık: 240 TL

PlayStation Plus Extra
Aylık: 60 TL
3 Aylık: 165 TL
Yıllık: 400 TL

PlayStation Plus Deluxe
Aylık: 70 TL
3 Aylık: 190 TL
Yıllık: 460 TL

Son Haberler