Realme GT 2 Pro AnTuTu Testinde Rekor Puan Aldı!

Realme GT 2 Pro AnTuTu Testinde Rekor Puan Aldı!
Birkaç hafta önce, MediaTek'in Dimensity 9000 işlemcisi tarafından desteklenen bir vivo akıllı telefon AnTuTu'da 1 milyon puan sınırını geçti ve yakın...

Birkaç hafta önce, MediaTek'in Dimensity 9000 işlemcisi tarafından desteklenen bir vivo akıllı telefon AnTuTu'da 1 milyon puan sınırını geçti ve yakın zamanda Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen1'inin de AnTuTu'da 1 milyonun üzerinde puan aldığını gördük. Şimdi, GT 2 Pro olduğuna inanılan bir Realme cihazı, AnTuTu'nun kıyaslama testinde 1 milyondan fazla puan alan üçüncü Android akıllı telefon oldu.

Akıllı telefon, Snapdragon 8 Gen1 ve spor model kodu RMX3300 tarafından desteklenmektedir. Önceki söylentiler, Realme GT 2 Pro'nun RMX3301 model atamasına sahip olacağını iddia etti, bu nedenle aynı telefona küçük farklılıklar ile bakıyoruz.

Realme henüz GT 2 Pro hakkında hiçbir şey açıklamadı, ancak önceki sızıntılar akıllı telefonun kutusundan Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 çalıştıracağını, LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolamaya sahip olacağını ve 6.51" FullHD+ AMOLED ekrana sahip olacağını ortaya koydu. , muhtemelen 120Hz yenileme hızıyla.

Realme GT 2 Pro'nun ayrıca ön tarafında 32MP selfie kamerası ve arka tarafında OIS'li 50MP birincil kameraya sahip olacağı söyleniyor. Akıllı telefon 125W UltraDart şarjı destekleyecek ancak pilinin ne kadar büyük olacağını bilinmiyor.

Realme GT 2 Pro'nun gelecek yıl gelmesi bekleniyor ve henüz piyasaya sürülme tarihi olmasa da, söylentilerin Çin'de 4.000 CNY (625 $ / 555 €) civarında fiyatlandırılacağını iddia ediyor.

Son Haberler