Samsung Galaxy M21’e Dev İndirim! Tam Tamına 3 Bin 200 TL İndirim Fırsatı! 2022 Mart Fiyat Listesi Yayınlandı!

Samsung Galaxy M21’e Dev İndirim! Tam Tamına 3 Bin 200 TL İndirim Fırsatı! 2022 Mart Fiyat Listesi Yayınlandı!
Samsung, Galaxy M21'e 3 bin 200 liralık ciddi indirim yaptı. Akıllı telefon fiyatları, çeşitli nedenlerden kaynaklanan artan maliyetler sonucunda fazlasıyla yükseldi. Akıllı telefon fiyatları arttıkça birçok kişi de yeni telefon satın almayı hayal bile edemez noktaya geldi. İnsanların vazgeçişleri, sektörü temelden sarstı ve çoğu şirketin çeşitli kampanyalar başlatmasına neden oldu. Samsung da bu şirketlerden biri. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar bulabilirsiniz…

Samsung'dan harika kampanya

Hepimizin bildiği gibi eski telefonunu getir yenisini götür, Samsung'un yeni kampanyasının ana teması. Galaxy M21'e uygulanan kampanya ile birlikte alacağınız indirim oranlarıyla siz de bu cihaza dilediğiniz gibi sahip olabileceksiniz. Galaxy M21'in gayet geniş 6,4 inç ekranı ve neredeyse çerçevesiz uçtan uca ön cam ekranı ile sevdiğiniz şeylerin tadını çıkarabilirsiniz. Super AMOLED FHD+ teknolojisi sayesinde film, dizi izlerken veya oyun oynarken olağanüstü bir izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

samsungdan-guncellenmis-galaxy-m21-mujdesi.jpg

Ekran özellikleri

Ekran özellikleri olarak, çizilmeye dirençli cam, multi touch, çerçevesiz tasarım, sürekli açık ekran, çentikli, damla çentikli ve 420 cd/m² (nit) parlaklık göze çarpıyor.

Kamera özellikleri

Kamera özelliklerine baktığımız zaman, portre modu, HDR, Yapay Zeka sahne algılama, panorama, otomatik odaklama, coğrafi konum etiketleme, dahili QR Kod okuyucu, seri çekim modu, zamanlayıcı ve 80° açılı olması fazlasıyla dikkat çekiyor.

Video kayıt özellikleri

Video kayıt özelliklerine bakarsak, dijital görüntü sabitleyici, time-lapse ve yavaş çekim video kayıt olarak sunuluyor.

samsung-galaxy-m21-2021-edition.webp

Markaların indirim oranları

Merak edilen indirim oranları ise, Apple, 3 bin TL indirim. General Mobile, 1.400 TL indirim. Huawei, 3 bin TL indirim. One plus, 2 bin 450 TL indirim. Oppo, 3 bin 200 TL indirim. Reeder, 900 TL indirim. Samsung, 3 bin 200 TL indirim. TCL, 2 bin 200 TL indirim. Vivo, 2 bin TL indirim ve Xiaomi ise 3 bin TL indirim olarak göze çarpıyor.

Samsung Galaxy M21 2022 Mart fiyat listesi

Samsung Galaxy M21/Siyah Güncel satış fiyatı: 3 bin 399 Türk Lirası

Samsung Galaxy M21/Yeşil Güncel satış fiyatı: 3 bin 399 Türk Lirası

Samsung Galaxy M21/Mavi Güncel satış fiyatı: 3 bin 399 Türk Lirası

Son Haberler