Samsung, Galaxy S21 FE İçin Hazırlıklarını Tamamladı! Galaxy S21 FE Satış Tarihi Açıklandı mı?

Samsung, Galaxy S21 FE İçin Hazırlıklarını Tamamladı! Galaxy S21 FE Satış Tarihi Açıklandı mı?
Samsung, amiral gemisi modeli Galaxy S21 FE ile ilgili çeşitli görselleri sızdırdı. Gelen görsellerde anlaşılacağı üzere telefonun en kısa sürede satışa...

Samsung, amiral gemisi modeli Galaxy S21 FE ile ilgili çeşitli görselleri sızdırdı. Gelen görsellerde anlaşılacağı üzere telefonun en kısa sürede satışa sunulacağı görülüyor. Neden ise mağazalardan gelen görüntüler oldu. Yeni telefona ilişkin alanlar hazırlandı. 5G destekli telefonun satış tarihiyle beraber mevcut özellikleri de merak edildi. Samsung, bu yıla damgasını vuracak ürünlerini bir bir tanıtmaya başlayacak. Daha sonra ise önemli satış rakamları ile karşımıza çıkması bekleniyor. Yalnızca akıllı telefon değil, giyilebilir teknoloji ve tabletler üzerine de çalışmalarını sürdüren şirket, bu anlamda önümüzdeki senenin temellerini de iyice atmış olacak. İşte Galaxy S21 FE için ortaya atılan iddialar...

Galaxy S21 FE Ne Zaman Çıkıyor?

Samsung'un 5G destekli Galaxy S21 FE telefonu önümüzdeki ay satışa sunulabilir. Telefon için gerekli hazırlıkların neredeyse tamamlandığı belirtiliyor. Mağaza fotoğraflarının da bunun en büyük kanıtı olduğu gözler önüne serildi. Telefon için özellikler adına da bazı geliştirmeler yapıldı. Muadillerine göre daha düşük özelliklere sahip olabileceği vurgulanıyor. Ancak Galaxy S21 FE'nin kaliteli performans vaat ettiğine yönelik forum paylaşımları da bulunmakta. Kullanıcılar, telefondan fazlasıyla umutlu. Bu nedenle Samsung'un en kısa sürede telefonu çıkarması şirket adına da önemli bir hamle olacak.

Galaxy S21 FE Özellikleri

120 Hz ekran yenileme hızına sahip olan telefon, 6,5 inç büyüklüğü ile karşımıza çıkıyor. Yeni teknoloji olan ekran altı parmak izi teknolojisi bu telefonda kullanılacak. Pek çok şirketin yeni modelinde bu teknolojiye rastlamamız muhtemel. Samsung, işlemci tercihini yine Qualcomm Snapdragon'dan yana kullanacak. Snapdragon 888, telefonun güzel performans vermesini sağlayacak. Modelin iki farklı seçenekle satışa sunulacağı belirtildi. 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla beraber 8 GB RAM 256 GB depolama alanı şeklinde satın alınabilecek. Telefonun ön kamerası 32 MP olarak açıklandı. Ayrıca kaliteli video kaydı yapmak isteyenler 4K çözünürlüklü video kaydı özelliğinden yararlanabilecek. Android 11'in kullanılacağı telefonda şarj konusu da aydınlatıldı. Hızlı şarj teknolojisinin kullanılacağı Galaxy S21 FE, 25 W şarjın yanı sıra 4.500 mAh pil kapasitesine sahip. Ayrıca, telefonda Bluetooth 5.0 kullanılacağını da ekleyelim.

Galaxy S21 FE Görücüye Çıktı

Telefonun mağaza fotoğrafları pek çok detayı ele verdi. Samsung'un neredeyse tüm hazırlıklarını bitirdiği ve adeta gün saydığı düşünülüyor. Çünkü telefon için özel alan bile hazırlanmış. Bu tarz fotoğraflar kullanıcıları heyecanlandırıyor. Önümüzdeki haftalarda telefonun satışa sunulması kimseyi şaşırtmayacak. Tüm bu gelişmelerin haricinde Samsung'un satışa sunacağı diğer ürünler de merak edilir hale geldi. Tablet ve giyilebilir teknolojiyle ilgili en son haberleri sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Son Haberler