George R.R. Martin, kendisine göre tarihin en iyi dizi bölümünü açıkladı

George R.R. Martin, kendisine göre tarihin en iyi dizi bölümünü açıkladı
George R.R. Martin'in kaleme aldığı Game of Thrones bölümlerinden biri, Vanity Fair'in "son 25 yılın en mükemmel dizi bölümleri" listesine girerken, ünlü dizinin yazarı Martin, kendisi için tarihin en iyi dizi bölümünün hangisi olduğunu açıkladı.

George R.R. Martin, tüm zamanların en iyisi olarak gördüğü dizi bölümünü açıkladı.

Ünlü yazar kaleme aldığı Game of Thrones bölümü "Blackwater"ın da yer aldığı, kısa süre önce yayımlanan "Son 25 Yılın 25 Mükemmel TV Bölümü" listesi hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Martin, Buz ve Ateşin Şarkısı (A Song of Ice and Fire) roman serisinden uyarlanan HBO dizisinin 4 bölümünün senaryosunu yazmıştı.

Independent'ın haberine göre Martin blogunda Vanity Fair'de yayımlanan listeyle ilgili, "Eğer listedeki tüm bölümlerden daha da mükemmel bir bölüm seçmem gerekseydi... Six Feet Under'ın finali derdim" yazdı.

Bu diziyi çok beğensem de Rome, Deadwood, Fargo ya da listede yer almayan diğer birkaç dizi kadar çok sevdiğimi söyleyemem ama o son bölüm televizyon tarihinin açık ara en iyi finaliydi ve birileri daha iyisini nasıl yapabilir hayal bile edemiyorum.

HBO'da yayımlandığı 5 sezon boyunca 9 Emmy ve 3 Altın Küre ödülü kazanan Six Feet Under, Kaliforniya'daki cenaze evi Fisher&Sons'ı işleten Fisher ailesine odaklanıyor.

Son Haberler