Kast direktörü onayladı... The Witcher için 3.sezon yayınlanmadan yeni sezonlar için yeşil ışık!

Kast direktörü onayladı... The Witcher için 3.sezon yayınlanmadan yeni sezonlar için yeşil ışık!
Sevilen dizisi The Witcher ile milyonları ekran başına kilitleyen Netflix, görünüşe göre bu diziyi daha uzunca zaman platformunda tutacak. Zira The Witcher'ın kast direktörü izleyicilere beklenen yeni sezonların müjdesini verdi.

Netflix'in sevilen yapımlarından The Witcher, 29 Haziran'da üçüncü sezon ilk partını yayınlayacak. Bir sonraki ay olan 27 Temmuz'da ise yine üçüncü sezonun ikinci partı izleyenlerle buluşacak.

Ama sadece bu kadarıyla da sınırlı kalmayacak. Nitekim The Witcher hayranları daha uzunca zaman bu diziyi izlemeye devam edecek. Çünkü kısa süre önce yeni sezonlar için de resmi onay geldi.

The Witcher'ın 5.sezonu için de onay çıktı

The Witcher oyuncu yönetmeni Sophie Holland, 5.sezonun yayınlanacağını onayladı. Çekimlere gelecek olursak sevilen dizinin 5.sezonu, 4. sezonun yapımının tamamlanmasının ardından kısa süre sonra başlayacak. Ancak buna ilişkin kesin bir zaman dilimi paylaşılmadı.

Yeni sezonlara ilişkin Deadline'a açıklamalarda bulunan kast direktörü Sophie Holland, The Witcher'ın 4. ve 5.sezonlarının arka arkaya geleceğini söyleyerek şu ifadelere yer verdi:

"Liam ile dördüncü sezonun çekimlerine başlamak üzereyiz. Hemsworth ve kısa bir boşluk olacak, sonra doğrudan beşinci sezona geçeceğiz.''

The Witcher dizisi, Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin aynı adlı kitap serisinden ve CD Projekt'in oyunlarından uyarlandı. Dizinin başrolünde Henry Cavill, Geralt of Rivia rolünde yer alıyor. Dizinin ilk sezonu 2019 yılında yayınlanmış ve büyük ilgi görmüştü. Dizinin ikinci sezonu ise pandemi nedeniyle gecikmeli olarak 2022 yılının başında yayınlanmıştı. Yine de Netflix'te aynı izlenme performansnını göstermeyi başardı.

Kaynak: rozetked
Derleme: Veteknoloji.net- Okan Güleş

Son Haberler