Squid Game ikinci sezon ilk teaser yayınlandı

Squid Game ikinci sezon ilk teaser yayınlandı
Netflix'in hit Kore bilim kurgu dizisinin ikinci sezonu yolda

Netflix'in dünya çapında hit olan Squid Game'i yeni sezon onaylandı. Squid Game, Netflix'in 2021 yılında yayınladığı en büyük yapımlarından biriydi. Hal böyle olunca, ikinci sezonun gelip gelmeyeceği de uzun zaman boyunca merak edildi. Her ne kadar ikinci sezonun yayınlanacağı konusunda herkes hem fikir olsa da, Netflix ilk kez Squid Game ikinci sezonunu doğruladı. İkinci sezon duyurusu, Twitter üzerinde yayınlanan ilk teaser'ın eşliğinde yapıldı.

Netflix'in Twitter hesabından yapılan duyuruda "Squid Game ikinci sezonu ile resmi olarak geri dönüyor" deniyor. İkinci bir tweet'te ise Hwang Dong-hyuk'un mesajına yer verilmiş. Bu mesaj "Tamamen yeni bir tur geliyor" diye başlıyor. Hwang Dong-hyuk, diziyi hayata geçirmek için 12 yılını harcadığını söylüyor ve hayranlara teşekkür ediyor.

Hwang Dong-Hyuk writer, director, producer, and creator of @squidgame has a message for the fans: pic.twitter.com/DxF0AS5tMM

— Netflix (@netflix) June 12, 2022

Şu an için detaylar oldukça kısıtlı da olsa, Dong-hyuk kimin geri döneceğine dair bazı detayların sızmasına izin verdi: "Gi-hun (Lee Jung-jae) geri dönecek. Ön Adam (Lee Byung-hun) geri dönecek. Ddakji (Gong Yoo) ile takım elbiseli adam geri dönebilir."

Squid Game ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil. Ama yeni bir sezonun geleceğini kesin olarak bilmek güzel...

Son Haberler