The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisi için yeni fragman geldi!

The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisi için yeni fragman geldi!
Amazon Prime Video çok yakında The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisi ile karşımıza çıkacak. 10 gün sonra ekranlara gelecek olan yapım, heyecan verici anlara ev sahipliği yapacak. Dizinin yeni fragmanı bugün resmen paylaşılırken, projeyle alakalı birçok ayrıntıya da ulaşma şansına sahip olduk.

Uzun süren bekleyişin ardından günlerini saymaya başladığımız The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisinin merakla beklenen yeni fragmanı bugün paylaşıldı. Orta Dünya’ya yeniden dönüş yapacağımız dizinin fragmanı, dizide göreceğimiz karakterler ve bazı olaylara ışık tuttu.

Amazon tarafından Prime Video platformunda yayınlanacak olan dizi, Orta Dünya’nın kötü karakteri Sauron’un yükselişini konu alacak. Bu süreçteyse Morfydd Clark’ın canlandırdığı Galadriel, elf halkını Orta Dünya’da halen şeytani bir gücün var olduğunu ikna etmeye çalışacak. Fakat elflerin Galadriel’i dinlememesiyle iş başa düşecek.

The Lord of the Rings: Rings of Power fragmanı:

The Lord of the Rings: Rings of Power, daha önce yayınlanan görüntüleriyle kaliteli bir yapım olabileceğini gözler önüne sermişti. Bu görüntüleri sağlayan bütçeyse Amazon tarafından ayrılan 500 milyon dolar idi. Dizi, görüntüleriyle bu paranın iyi bir şekilde harcanmış olduğunu gösterdi (en azından şimdilik).

the-lord-of-the-rings-the-rings-of-power-dizisi-icin-yeni-fragman-geldi-2.jpg

Son Haberler