Warrior Nun, üçleme olarak geri dönüyor

Warrior Nun, üçleme olarak geri dönüyor
Netflix'in 2. sezonun ardından iptal edilen yapımı Warrior Nun, yeni bir film üçlemesiyle geri dönüyor. İşte detaylar...

Netflix dizisi Warrior Nun hayranlarını mutlu edecek bir duyuru yapıldı. Yayın devi Warrior Nun dizisini 2. sezonun ardından iptal etse de devam kararı aldı. Ancak bir sürpriz var: 3. sezon olmayacak, bunun yerine üç film olacak.

Devam Filmi Geliyor

warrior-nun-2-r6q2.jpg

Warrior Nun, Aralık 2022'de iptal edildi, ancak Haziran 2023'te dizinin yaratıcısı Simon Barry, sonuçta bir devam filmi olacağını duyurdu. Barry bir tweet'inde "Bugün, ortak sesleriniz, tutkunuz ve büyük çabalarınız nedeniyle "Warrior Nun'un geri döneceğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Hayal edebileceğinizden çok daha destansı olacak" diye yazdı.

İzleyiciler dizinin üçüncü sezon için geri döneceğini varsaydılar. Ama şimdi ortaya çıktığı gibi artık sezon olmayacak ve hikaye bir film üçlemesi olarak devam edecek.

Devam Kampanyası Yapılmıştı

warrior-nun-3-5yke.jpg

Dizinin iptal edilmesinin ardından hayranları dizinin devam etmesi için kampanya yürütmüştü. Dizinin yapımcısı Dean Englisch bir YouTube videosunda izleyicilere teşekkür etti ve ayrıca "Warrior Nun"un geleceği hakkında bilgiler verdi: "Öncelikle tüm sadık hayranlara teşekkür etmeliyim. (...) Sizin sayenizde ve inanılmaz enerjiniz sayesinde ilerliyoruz ve bu hikayeleri yaratıyoruz.(...) "Warrior Nun'un bir film üçlemesi olarak geri döneceğini duyurmaktan çok memnunum. Yine bir film üçlemesi. Üç!"

Warrior Nun Konusu

Dizi, "Warrior Nun Areala" çizgi roman serisine dayanıyor. Netflix de pek çok değişiklik yaptı, ancak devam filminde ne olacağı konusunda hala spekülasyon yapılabiliyor. İkinci sezonun sona ermesinin ardından hikayenin nasıl devam edebileceği merak konusu...

Warrior Nun dizisinin konusu ile ilgili Netflix'te şu ifadeler yer alıyor:

"Ava ve Tarikat'ın Savaşçı Kız Kardeşleri, taraftarlarıyla birlikte öğretisini dünyadaki baskın din hâline getirmeye çalışan melek Adriel'i alt etmenin bir yolunu bulmalıdır."

Son Haberler