Spotify, Yeni Geliştirme Özelliğiyle Çalma Listelerinizi Geliştirmek İstiyor

Spotify, Yeni Geliştirme Özelliğiyle Çalma Listelerinizi Geliştirmek İstiyor
Spotify, kendisini Apple Music gibi diğer müzik akışı hizmetleri rakiplerinden farklı kılmak için bugün çalma listeleri için yeni bir Geliştirme özelliği...

Spotify, kendisini Apple Music gibi diğer müzik akışı hizmetleri rakiplerinden farklı kılmak için bugün çalma listeleri için yeni bir Geliştirme özelliği duyurdu. Yalnızca Premium aboneler için mevcut olan Spotify, bu özelliği bugün sunmaya başladı ve kullanıcılarının "mükemmel şarkı önerileri" almasına yardımcı olacağını söylüyor.

Hevesli çalma listesi oluşturucuları bilir: Bazı çalma listeleri sorunsuz bir şekilde bir araya gelir. Ancak diğerlerinde, tona veya ruh haline uyan parçalar bulmak daha zor olabilir veya ufkunuzu genişletmek ve yeni şarkılar ve sanatçılar eklemek istiyor olabilirsiniz. Yeni veya mevcut bir çalma listesine parça eklerken biraz yardıma ihtiyacı olan dinleyiciler için Geliştirme'yi sunuyoruz.

Enhance ile Spotify Premium kullanıcıları, çalma listelerine kolayca kişiselleştirilmiş öneriler ekleyebilecekler. Nasıl etkinleştireceğiniz ve kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Her çalma listesinin üst kısmındaki yeni "Geliştir" düğmesine dokunarak özelliği açıp kapatın;

Parça listesine dokunan öneriler daha sonra görünecektir. Her iki parçadan sonra en fazla 30 öneri için bir öneri alırsınız;

Gördüklerinizi beğendiyseniz, onları çalma listesine kalıcı olarak eklemek için her yeni parçanın yanındaki “+” simgesine basın.

Spotify, Enhance'in bir ikame değil, bir ekleme olduğu konusunda uyarıyor. "Eklediğiniz şarkılar asla değiştirilmeyecek ve Enhance'i basit bir dokunuşla kapatabilirsiniz."

Müzik akışı hizmetine göre, Enhance, kullanıcılarının sevdikleri şeylerden daha fazlasını yapmalarına yardımcı olacak ve Spotify, insanların neyi tercih ettiği hakkında daha fazla şey öğrendikçe gelişmeye devam edecek.

Bu özelliğin bugün kullanıma sunulduğu tüm ülkeler şunlardır: Andorra, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İsrail, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Monako, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık ve ABD

Son Haberler