Spotify'ın Wear OS Uygulaması Çevrimdışı Destek Alıyor

Spotify'ın Wear OS Uygulaması Çevrimdışı Destek Alıyor
Popüler müzik hizmeti Spotify, etkileşimi daha keyifli hale getiren yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor. Bu kez yenilik, farklı üreticilerin akıllı...

Popüler müzik hizmeti Spotify, etkileşimi daha keyifli hale getiren yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor. Bu kez yenilik, farklı üreticilerin akıllı saatlerinde kullanılan Wear OS platformu için Spotify uygulamasını etkiliyor. Yakında kullanıcılar, çevrimdışı müzikleri doğrudan akıllı saatlerinden çalabilecekler.

Şirket, Wear OS için Spotify uygulamasında çevrimdışı müzik çalma desteğinin yakında başlatılacağını onayladı. Reddit topluluğunun birkaç üyesi bu özelliği cihazlarında zaten bildirmiştir. Bu, geliştiricilerin yeni bir özelliği kullanıma sunmaya başladığı, ancak genel kullanıma sunulması biraz zaman alacağı anlamına geliyor.

Çevrimdışı müzik çalmanın Wear OS 2.0 ve sonraki sürümlerini çalıştıran cihazlarda desteklendiği bildiriliyor. Ayrıca, cihazlarınıza çalma listeleri ve albümler indirmek için bir Spotify premium aboneliğine ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda, ücretsiz kullanıcılar daha sonra dinlemek için podcast'leri cihazlarına ücretsiz olarak indirebilecekler.

Kaynak, geliştiricilerin ilk olarak bu ayın başlarında Wear OS cihazlarında çevrimdışı müzik çalmayı destekleme niyetlerini açıkladığını belirtiyor. Şimdi, yakında tüm uyumlu cihazların kullanıcılarının kullanımına sunulacak olan yeni özelliğin toplu dağıtımı başladı. Çok uzun zaman önce, çevrimdışı müzik çalma özelliğinin Apple Watch için Spotify uygulamasında ortaya çıktığını unutmayın.

Son Haberler