Twitter Spaces Sohbetleri İçin Oturum Açma Zorunluluğu Olmayacak; İşte Detaylar

Twitter Spaces Sohbetleri İçin Oturum Açma Zorunluluğu Olmayacak; İşte Detaylar
Twitter, Spaces'ın potansiyel izleyicilerini genişletmek istiyor, bu nedenle sesli görüşmeleri herkes için erişilebilir hale getiriyor. Artık sunucular ve...

Twitter, Spaces'ın potansiyel izleyicilerini genişletmek istiyor, bu nedenle sesli görüşmeleri herkes için erişilebilir hale getiriyor. Artık sunucular ve dinleyiciler, herhangi birine bir Spaces sesli yayınına doğrudan bir bağlantı gönderebilir ve Twitter hesabı olmayanlar, oturum açmak zorunda kalmadan web'de dinleyebilir. Katılamazlar, ancak yine de yol açabilir.

Web sitesi, canlı sesli sohbetleri başlattığından beri Spaces'ı paylaşmayı ve keşfetmeyi kolaylaştırmak için giderek daha fazla özellik ekliyor. Temmuz ayında, kullanıcıların sesli sohbete ve beraberindeki hashtag'lere bağlanacak olan doğrudan Space'den yeni tweetler oluşturmasına izin verdi. Ekim ayında iOS'ta bir Spaces sekmesi sunarak kullanıcılara sesli şovları tek bir yerde bulmanın bir yolunu verdi. Ardından, herkese ev sahipliği görevlerini açtı, bu da potansiyel olarak insanların dinleyebileceği daha fazla sesli şov anlamına geliyor.

Herkes bunu canlı yayınlara ayarlayamadığı için Twitter, Spaces sesini sınırlı sayıda iOS ana bilgisayarına kaydetme özelliğini de kullanıma sundu. Toplantı sahipleri oturumlarını kaydederek 30 gün boyunca ona bağlanabilecek ve paylaşabilecek ve platformdaki dinleyiciler doğrudan kendi zaman çizelgelerinde izleyebilecekler.

Son Haberler