WhatsApp Emoji Tepkileri Android Beta sürümüne eklendi

WhatsApp Emoji Tepkileri Android Beta sürümüne eklendi
Emoji tepkileri Android beta'da test edilmeye başlandı. WABetainfo tarafından paylaşılan habere göre artık mesajlara direk hızlıca emoji tepki verilebilecek.

WhatsApp, geçtiğimiz haftalarda diğer platformlarda kullanıma sunulan emoji tepki seçeneğini Android beta sürüme ekledi. Android beta kullanıcıları mesajlarına "sevgi", "gülme" ve "gözyaşı" vb.. tepkilerini ekleyebilir. Duyuru, WhatsApp hakkında güvenilir bir bilgi kaynağı haline gelen WABetainfo tarafından yapıldı.

Emoji tepkileri şimdi Android beta'da test ediliyor. Emoji yanıt özelliği birkaç hafta önce iOS ve WhatsApp PC beta sürümlerinde göründü ve şimdi Android kullanıcıları nihayet WhatsApp'ın genel kullanıma sunulmasından önce bunu test edebilir. Blog gönderisinde, WhatsApp, beta test kullanıcılarını seçme özelliğini sınırladı ve mevcut kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayanarak önümüzdeki günlerde daha fazla kişiye sunabilir.

whatsapp-emoji-tepki.gif

Bu yeni özellik, bu hafta Android Beta 2.22.8.3'e güncellenecek ve normal kullanıcıların önümüzdeki haftalarda bunu alacağını umuyoruz. WhatsApp, Facebook'ta zaten alacağınıza benzer toplam altı reaksiyon ekledi.

WhatsApp bu yıl iOS, Android ve web için birçok özellik sunuyor. Web sürümünden bahsetmişken, popüler mesajlaşma uygulaması artık insanların bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla yansıtma yapmadan PC sürümünü kullanmasına izin veriyor. Bu seçenek, bağlı cihaz özelliklerine sahip yeni araçları deneyimlemek için uygulamanın en son güncellenmiş sürümünü edinmesi gereken Android kullanıcıları içindir. WhatsApp bu şekilde yalnızca bir telefonu kullanabileceğinizi söylüyor ancak bilgisayarlar ve diğer cihazlar telefon internette aktif olmadan sorunsuz çalışıyor.

Yeni bir WhatsApp güncellemesinin dünya çapında uygulamanın Android sürümünde bir milyardan fazla kullanıcıya ulaşması birkaç gün sürebilir.

Son Haberler