WhatsApp Tek Mesaj Raporlama Özelliğini Sunuyor

WhatsApp Tek Mesaj Raporlama Özelliğini Sunuyor
WhatsApp genellikle birisine gönderdiğiniz mesajları okuyamaz ve birisinin size gönderdiği mesajları okuyamaz çünkü bu, potansiyel olarak kullanıcı gizliliğinden...

WhatsApp genellikle birisine gönderdiğiniz mesajları okuyamaz ve birisinin size gönderdiği mesajları okuyamaz çünkü bu, potansiyel olarak kullanıcı gizliliğinden ödün verebilecek türden bir şeydir. Bununla birlikte, size spam mesaj veya benzeri bir şey gönderen bir kişiyi rapor edecekseniz, gerçekte ne olduğunu daha iyi anlamak için, WhatsApp sizinle kişi arasında değiş tokuş edilen son beş mesaja bir göz atacaktır.

Tüm bunlar söylenmiş ve artık ortadan kalkmışken, WhatsApp'a gelen yeni bir güncellemenin WABI tarafından bildirildiği üzere bu özelliği tamamen başka bir düzeye taşıyacağını belirtmek önemlidir. Mahremiyet ve benzerlerini çevreleyen oldukça fazla öfke var ve WhatsApp, gizlilik ve benzeri konularda oldukça serbest yaklaşımıyla ünlü bir şirket olan Facebook'a ait olduğundan, mesajlaşma platformu işlerin fırsatlarını azaltmak için açıkça istekli. gizlilik ihlalleri olarak yorumlanır. Bu, özellikle Hindistan gibi son derece değerli pazarlarda çok fazla görünmeye başlayan gizlilik bilincine sahip WhatsApp alternatiflerine baktığınızda özellikle geçerlidir.

Gelen güncelleme, belirli bir kişiyi bildirdiğinizde WhatsApp'ın beş iletinin tamamına erişmesi yerine temel olarak tek bir iletiyi bildirmenize olanak tanır. Bu, WhatsApp'ın da erişebileceği mesaj sayısını azaltacaktır ve birçok yönden, politika ihlali olabilecek bir tane aldığınız için şirkete beş mesaj göstermek zorunda kalmak kesinlikle biraz aşırıdır ve görüntülenmiştir. geçmişte oldukça şüpheli bir şekilde, her şey düşünülmüş ve hesaba katılmıştır.

WhatsApp'ın bir gizlilik perspektifinden işleri bir dereceye kadar değiştirmeye nasıl başladığını görmek ilginç. Şirket, müşterilerine, hayatta kalması için hayati önem taşıyan, mümkün olan en yüksek düzeyde gizlilik sağlamak istiyor. Ana şirketi, tüm dünyada gizlilik savunucularının baş belası olmaya devam edecek olsa da, en azından WhatsApp'ın yakın zamanda benzer bir yola girmeyeceği konusunda umutlu hissedilebilir.

Son Haberler