WhatsApp'ta Gizli Sohbetler Nasıl Geri Alınır? İşte Detaylar

WhatsApp'ta Gizli Sohbetler Nasıl Geri Alınır? İşte Detaylar
Çok yakın zamanda WhatsApp, platforma kullanışlı yeni bir özellik ekledi. Sohbet arşivi özelliğini gruplara genişletti. Bu özellik şimdiye kadar yalnızca...

Çok yakın zamanda WhatsApp, platforma kullanışlı yeni bir özellik ekledi. Sohbet arşivi özelliğini gruplara genişletti. Bu özellik şimdiye kadar yalnızca bireysel sohbetlerle sınırlıydı. Bu yükseltme ile WhatsApp kullanıcıları artık grup sohbetlerini 'gizleyebilir', bu da WhatsApp konuşmalarını daha iyi organize etmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır. Ve eğer bizim gibiyseniz, WhatsApp'ı iş için ve ayrıca arkadaşları ve ailesiyle iletişimde kalmak için kullanan kişiler, bu arşivleme/gizleme seçeneği çok faydalıdır.

Bir sohbeti nasıl arşivleyeceğinizi ve WhatsApp konuşmalarınızı nasıl daha iyi organize edeceğinizi daha önce anlattık. Şimdi, herhangi bir nedenle, bunu geri almanız gerekiyorsa, yapılması gerekenler burada. WhatsApp'taki diğer yeni özelliklerden biri sayesinde, ister grup sohbeti ister bireysel sohbet olsun, bir sohbeti arşivlediyseniz, o sohbette yeni bir mesaj alırsanız bilgilendirilmeyeceğinizi hatırlatmak için iyi bir zaman olabilir. sizden bahsedilmedikçe veya biri size cevap vermedikçe. Bu yeni sohbetler de gelen kutunuzda yeniden görünmeyecek, ancak arşivlenmiş bölümde kalacaktır. Ayrıca, bir sohbeti arşivlemek, sohbetin silindiği veya SD kartta yedeklendiği anlamına gelmez.

Şimdi, WhatsApp Arşivlerinden sohbetleri veya grupları kaldırmak için şu adımları izleyin:

  • WhatsApp'ı açın ve 'Sohbetler' bölümüne gidin.
  • Burada 'Arşivle' seçeneğine dokunun.
  • Ardından, arşivden çıkarmak istediğiniz sohbete uzun dokunun.
  • Arşivden çıkar seçeneğini seçin.

Bu, bu sohbeti diğer tüm normal sohbetleriniz gibi gelen kutunuza geri getirecek ve diğerleri gibi ona erişebilirsiniz. Bu sohbetler arşivden çıkarıldıktan sonra yeni bir mesaj alırsanız da bildirim almaya başlayacaksınız.

Sohbetleri arşivlemek, WhatsApp'ınızın dağınıklığını gidermeye yardımcı olur ve iş veya kişisel olsun, sizin için hangi mesajların daha önemli olduğuna öncelik vermenize yardımcı olabilir. Ve sohbet arşivlenmiş olsa bile en son mesajları almaya devam edeceğiniz için, her zaman Arşiv bölümüne gidebilir ve orada okuyabilirsiniz.

Son Haberler