Windows 11, Nesil İşletim Sisteminin En Güvenli Yinelemesi Olacak

Windows 11, Nesil İşletim Sisteminin En Güvenli Yinelemesi Olacak
Windows yalnızca bilgisayar kullanıcıları için bir temel değil, aynı zamanda ilk bilgisayar becerilerine sahip olan nesiller boyu saygı gören bir ev adı...

Windows yalnızca bilgisayar kullanıcıları için bir temel değil, aynı zamanda ilk bilgisayar becerilerine sahip olan nesiller boyu saygı gören bir ev adı olmuştur. Y kuşağından Z kuşağına ve boomer kuşağına kadar her nesil, Windows'un cazibesini ve işlevselliğini yaşadı. Windows 98'den XP'ye ve Vista'ya ve şimdi 7'den 10'a kadar olan seriler şimdiden birçok kişinin kalbini kazanmıştı. Her yinelemenin öncekinden daha iyi olmasıyla, Windows gerçekten kendini aşıyordu ve bir yıl önceki en son yineleme, Windows 10 hem profesyonel hem de kişisel bilgisayarların sınırlarını aya kadar zorladı. Ancak, beklendiği gibi, Windows bir kez daha kendini aşmaya karar verdi ve yakın zamanda piyasaya sürülen Windows 11, yalnızca bunu yapmakla kalmayıp, önceki sürümlerinden daha büyük bir etki yarattığını kanıtladı.

Tüm kullanıcıları şaşırtan artırılmış erişilebilirlik ve gelişmiş işlevsellik özelliklerinin yanı sıra Windows, başarılı ve daha güvenli bir dijital alana doğru bir adım daha attı ve bu, Windows 11'in gerçekten de piyasaya sürülen en güvenli ve güvenli Windows yinelemesi olduğu iddialarıyla destekleniyor. yıl boyunca. Bu sadece marka için çok fazla destek toplamakla kalmadı, aynı zamanda Apple, Google ve Facebook'un hedef alınmasıyla gizlilik ve güvenliğin sorgulandığı zamanlarda, Microsoft'un Windows'a yönelik bu adımı hem kullanıcılara hem de şirkete güvence ve güvenlik sağlıyor. Dijital Dünyada güvenliğin önemini vurgulayarak ve buna göre hareket ederek.

Windows kullanıcıları için mutlak güvenlik sağlamak için Microsoft, Windows 11'in en güvenli sürümünü elde etmek için en üst düzey bilgisayar belirtimlerini ileri sürerek Windows 11'i yükleme gereksinimlerini artırmaya karar verdi. Bunun nedeni, Windows 11'in hava geçirmez güvenliğinde herhangi bir aksama olmaması, gereksinimleri karşılarken kullanıcıyı tüm şüphelerden ve böyle bir olay meydana gelirse şirketi incelemeden arındırıyor.

Sistemde yapılan güncellemeler daha çok donanım odaklı olup, kullanıcının detaylarını yazılım saldırılarına karşı koruduğu gibi, anında bunlara karşı başlatılmasına karar verilen donanım saldırılarına karşı da korunmaktadır. Bu yeni sistem, yazılımın her zamankinden daha fazla donanım desteğiyle korunmasını sağlar ve sorunlara önemli bir çözüm sunar. Bu, Microsoft'un Windows İşletim Sistemindeki yeni güvenlik özellikleriyle birleştiği iddialarıyla destekleniyor, donanıma yatkın sistem bilgisayarlardaki kötü amaçlı yazılımları şaşırtıcı bir şekilde %60 oranında azaltmaya izin verdi, bunun ne kadarı henüz gerçek değil.

Son Haberler