Bu testi 11 saniyede çözenin IQ değeri çok yüksek çıkıyor! Hazırsanız resimdeki 6'yı bulmaya çalışın

Bu testi 11 saniyede çözenin IQ değeri çok yüksek çıkıyor! Hazırsanız resimdeki 6'yı bulmaya çalışın
Optik illüzyonlar, yeni neslin eğlence ve kişisel gelişim için en çok kullanılan uygulamalarından biridir. Hem boş vakit öldürmek hem de kişinin zekasını ölçmek için oldukça popüler olan bir zeka testinin bu sefer farklı bir versiyonunu getiriyoruz. Uzmanlara göre resimdeki gizli 6'yı 11 saniyede bulan kişinin IQ'su 140'ın üzerindedir.

Özellikle gençler arasında popüler olan optik illüzyon ve zeka testleri her yaştan insanı kendine çekmeye başarıyor. Bu zorlu mücadele ile hem dikkat seviyenizi hem de zekanızı test edebilirsiniz. Resimdeki 6 sayısını 11 saniye içinde bulmayı deneyin ve zeka testi mücadelesine katılın.

Zeka bulmacaları ve optik illüzyon testleri ile dikkat seviyenizi geliştirmenin yanı sıra bilişsel becelerinizi de artırabilirsiniz. Hem aileniz hem de sevdiklerinizle birlikte deneyebileceğiniz bu zeka testi sayesinde eğlencenizi ikiye katlayın.

Bu aktivite, gözlem becerilerinizi test etmek ve geliştirmek için iyi bir yoldur. Bu etkinliğin en iyi yanı, bireysel olarak veya gruplar halinde deneyebilmenizdir. Gözlem becerilerinizi test etmeye hazır mısınız? Harika, hadi başlayalım.

optik-iluzyon-001.jpg

11 SANİYEDE 6 NUMARAYI BULMAYA ÇALIŞIN

Yukarıda gösterilen resim 9'lu bir diziden oluşuyor. Ancak 9'lar arasında ilk bakışta fark edilmemesi için özenle yerleştirilmiş bir '6' var. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, görüntüyü bir kez dikkatlice gözden geçirmek ve verilen süre içinde sayıyı bulup bulamayacağınıza bakmaktır.

Bu, kullanıcının resimdeki 6 sayısını bulması gereken kolay seviyeli bir meydan okumadır. Numaranın nerede olduğu hakkında bir fikriniz var mı? Acele et zaman bitiyor.

Şahin gözlü kullanıcıların bir kısmının numarayı çoktan tespit ettiğine inanıyoruz. Mükemmel gözlem becerileriniz var. Bazılarınız hala numarayı arıyor ve cevabı arıyor olabilir. Merak etme, aşağıdaki çözümü sağlayacağız. Okumaya devam et.

ARA VE BUL MÜCADELESİ

Gözlem becelerinize ne kadar güveniyorsunuz? Bu ara ve bul testi sizi tatmin etti mi? Beyin egzersizleri yapmanızı sağlayan bu zeka testleri ve bulmacalarının daha fazlasını denemek için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Umarız bu zeka bulmacası günün yoğun stresinden kurtulmanızı sağlamıştır.

ZEKA TESTİ CEVABI

11 saniye içinde 9'ların arasında gizlenen 6 sayısını bulan kişileri tebrik ediyoruz. Fakat hala bulamamış ve aramaya devam eden kişiler için çözümü aşağıda paylaşıyoruz. Ama sakın üzülmeyin, şansınızı denemek için çok fazla zeka testimiz var. Diğerlerine göz atabilirsiniz.

Son satırda görselin sağ alt kısmında 6 rakamının yer aldığını görebilirsiniz.

optik-iluzyon.jpg

Son Haberler