Yeni Clubhouse Özelliği Wave Kullanıma Sunuldu; İşte Detaylar..

Yeni Clubhouse Özelliği Wave Kullanıma Sunuldu; İşte Detaylar..
Ses tabanlı sosyal uygulama Clubhouse bugün yeni bir özelliği tanıttı. Adı Wave ve insanları sesli sohbetlere davet etmeyi kolaylaştırıyor. Bu özellik...

Ses tabanlı sosyal uygulama Clubhouse bugün yeni bir özelliği tanıttı. Adı Wave ve insanları sesli sohbetlere davet etmeyi kolaylaştırıyor. Bu özellik şu anda iOS ve Android'deki tüm kullanıcılar için kullanılabilir.

Firma, uygulamada her gün yaklaşık 700.000 odanın oluşturulduğunu açıkladı; ancak, "yüzleri gülümseten genellikle arkadaşlar arasındaki daha küçük özel anlar" olduğunu vurguladı. Firmaya göre, bu özellik kullanıcılara küçük ve özel toplantılar oluşturmada yardımcı olmak için tanıtılıyor.

Hallways on Clubhouse'da görünen arkadaşlarla sohbet başlatmak için kullanıcıların sadece onlara El sallamaları gerekir. Bu, Koridorda sağa kaydırarak veya ekranın sol alt tarafındaki nokta simgesine basarak ve konuşmak istediğiniz kişinin yanındaki dalga düğmesine dokunarak yapılabilir.

Davet edilen kullanıcılar bir bildirim alır ve sohbete açıklarsa katılabilirler. Oluşturulan odalar başlangıçta özel olacak, ancak daha sonra açılabilirler.

Son Haberler