Yeni Mortal Kombat Filminde Scooby-Doo’nun Arkadaşı Shaggy'de Yer Alacak

Yeni Mortal Kombat Filminde Scooby-Doo’nun Arkadaşı Shaggy'de Yer Alacak
Warner Bros. Animation'ın yeni animasyonlu Mortal Kombat filmi Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms Salı günü yayınlandı ve Earthrealm'in savaşçılarının...

Warner Bros. Animation'ın yeni animasyonlu Mortal Kombat filmi Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms Salı günü yayınlandı ve Earthrealm'in savaşçılarının Outworld'ün kötü adamlarına karşı savaşına dair tanıdık, kanlı bir hikaye sunuyor. Ayrıca, Dragon Ball'dan ilham alan Scooby-Doo yakın dostu Shaggy'nin varlığınıda doğruladı.

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms, Scorpion'un yumruk attığı, tekme attığı, ters çevirdiği ve genel olarak korkutmaya çalıştığı bir WB Animation üretim logosuyla başlar. Yalnızca yeşil parlayan bir Shaggy tarafından boğazından yakalanır ve arkadan uzanır. Warner Bros. NetherRealm'deki ininden kalkan. Shaggy, Scorpion'un kendine özgü sloganını ödünç alıyor ve biraz da kendi tembel havasını ekliyor: "Zoinks! Buraya gel, adamım!” Scooby-Doo da orada.

Bu saçmalık, 2011 animasyon filmi Scooby-Doo'dan türetilen Ultra Instinct Shaggy memesinin bir parçası! Shaggy'nin bir motorcu çetesini tek başına dövdüğü ve Goku'nun Dragon Ball Super bölümünde “Son Goku Wakes! Uyanmışların Yeni Seviyesi!” Aynı zamanda, Battle of the Realms'in animasyonlu habercisi olan Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge'den WB Animation üretim logosunun bir tür devamı. Aşağıda görülen bu girişte, Scorpion hiper bir Daffy Duck'ı aynı WB logo portalı üzerinden Mortal Kombat cehennemine sürüklüyor.

Mortal Kombat Legends'ın Ultra Instinct Shaggy versiyonu, MK serisiyle estetik olarak uyumludur; yeşil aurası Outworld'den Shao Khan, Quan Chi, Ermac ve diğerleri tarafından kullanılan ruh temelli enerjiye benzer.

Görünüşü aynı zamanda Warner Bros. ve MK geliştiricisi NetherRealm Studios'u Shaggy'yi Mortal Kombat 11'e koymaya ikna etmeye çalışan hayran kaynaklı bir çabaya verilen bir taviz olabilir.

Ultra Instinct Shaggy'nin MK evrenine gelişi Salı sabahı erken saatlerde Twitter'da patladı ve NetherRealm'in yaratıcı yönetmeni ve Mortal Kombat serisinin ortak yaratıcısı Ed Boon'un dikkatini çekti.

Son Haberler